Výsledky 2018 - Mladší žačky

Kompletní listinu střelkyň naleznete ve spodní části stránky.

Mladší žačky K

K
TJ Astra
Praha
SVČ Ledeč
nad Sázavou
Handball Club
Milevsko
DHC Slavia
Praha modrá
TJ Sokol
Kobylisy A
TJ Sokol
Písek B
TJ Slavoj
Tachov B
DHC
Plzeň A
Skóre Body Pořadí
TJ Astra
Praha 
MKŠ 2012 7:3   13:12  6:9  8:14  18:13  13:9 11:9  76:69  10  3. 
SVČ Ledeč
nad Sázavou
 3:7 MKŠ 2012 4:15  3:19   8:16  5:13  5:14  5:18 33:102  8. 
Handball Club
Milevsko
 12:13  15:4 MKŠ 2012  6:14  9:13 3:10  9:12   8:10 62:76  7. 
DHC Slavia
Praha modrá
 9:6 19:3   14:6 MKŠ 2012  15:11  18:12 19:7   18:9 112:54  14  1. 
TJ Sokol
Kobylisy A
 14:8  16:8 13:9   11:15 MKŠ 2012 17:7   16:7 16:8  103:62  12  2. 
TJ Sokol
Písek B
 13:18  13:5  10:3  12:18 7:17  MKŠ 2012  17:14  19:16 91:91  4. 
TJ Slavoj
Tachov B
 9:13  14:5  12:9  7:19  7:16  14:17 MKŠ 2012 9:7  72:86  5. 
DHC
Plzeň A
 9:11  18:5  10:8 9:18   8:16  16:19 7:9 MKŠ 2012 77:86  6. 

Mladší žačky L

L
HC Zlín
Házená
Jindřichův Hradec
Sokol
Vršovice
DHC Slavia
Praha červená
TJ Slavoj
Tachov A
TJ Sokol Eutit
Lázně Kynžvart
DHC Plzeň  B
Skóre Body Pořadí
HC Zlín MKŠ 2012 2:18  14:9  6:6  12:2  8:7 8:5  50:47 2. 
Házená
Jindřichův Hradec
18:2 MKŠ 2012 22:5   11:4 18:2   15:4  23:3 107:20 12  1. 
Sokol
Vršovice
 9:14  5:22 MKŠ 2012  1:11  7:7  12:17  18:12 52:83  6. 
DHC Slavia
Praha červená
6:6  4:11   11:1 MKŠ 2012 5:0   6:12  11:7 43:37  4. 
TJ Slavoj
Tachov A
 2:12 2:18  7:7   0:5 MKŠ 2012 6:8  11:8  28:58  5. 
TJ Sokol Eutit
Lázně Kynžvart
 7:8  4:15  17:12  12:6 8:6  MKŠ 2012  18:13 66:60  3. 
DHC
Plzeň B
 5:8 3:23  12:18   7:11  8:11  13:18 MKŠ 2012 49:89  7. 

Mladší žačky M

M
DHK Slavoj
Žirovnice
HBC Strakonice
1921
HC Háje
Praha
TJ Sokol
Kobylisy B
TJ Sokol
Písek A
FK Hvězda
Cheb
HK Slavia
VŠ Plzeň
Skóre Body Pořadí
DHK Slavoj
Žirovnice
MKŠ 2012  14:10 13:4  11:5   14:6  12:8  11:3 75:36  12  1. 
HBC Strakonice
1921
 10:14 MKŠ 2012 15:9   17:5 16:7   10:7 19:5  87:47  10  2. 
HC Háje
Praha
 4:13  9:15 MKŠ 2012  10:6  15:12 11:11   9:5 58:62  3. 
TJ Sokol
Kobylisy B
5:11   5:17  10:6 MKŠ 2012  8:13 8:11  6:10  38:72  7. 
TJ Sokol
Písek A
 6:14  7:16  12:15  13:8 MKŠ 2012 12:10   19:3 69:66  4. 
FK Hvězda
Cheb
 8:12  7:10  11:11 11:8   10:12 MKŠ 2012  14:8 61:61   5 5. 
HK Slavia
VŠ Plzeň
 3:11 5:19   5:9  10:6 3:19  8:14  MKŠ 2012 34:78  6. 

Mladší žačky 1.-6.

1.-6.
DHC Slavia
Praha modrá
TJ Sokol 
Kobylisy A

Házená 
Jindřichův Hradec
HC Zlín
DHK
Slavoj
Žirovnice
HBC Strakonice 
1921
Skóre Body Pořadí
K 1 DHC Slavia
Praha modrá
MKŠ 2012 11:5   11:16  14:6  15:10  16:7 71:50  1. 
K 2 TJ Sokol 
Kobylisy A
 5:11 MKŠ 2012  12:12  16:3  9:14  9:13 57:57  5. 
L 1 Házená 
Jindřichův Hradec
 16:11  12:12 MKŠ 2012  18:2 11:13  11:15  68:53  4. 
L 2 HC Zlín 6:14  3:16   2:18 MKŠ 2012  4:14  2:16 17:78  6. 
M 1 DHK Slavoj
Žirovnice
 10:15  14:9 13:11  14:4  MKŠ 2012  14:10 65:49  2. 
M 2 HBC Strakonice 
1921
 7:16  13:9  15:11  16:2  10:14 MKŠ 2012 61:52  3. 

Mladší žačky 7.-12.

7.-12.
TJ Astra
Praha
TJ Sokol 
Písek B
TJ Sokol Eutit 
Lázně Kynžvart
DHC Slavia 
Praha červená
HC Háje 
Praha
TJ Sokol 
Písek A
Skóre Body Pořadí
K 3 TJ Astra
Praha
MKŠ 2012  18:13  12:6 10:6  8:15  13:9  61:49  8. 
K 4 TJ Sokol 
Písek B
 13:18 MKŠ 2012 18:11 15:9   7:11  7:12 60:61  10. 
L 3 TJ Sokol Eutit 
Lázně Kynžvart
 6:12  11:18 MKŠ 2012  12:6 8:14   10:28 47:78  11. 
L 4 DHC Slavia 
Praha červená
 6:10  9:15  6:12 MKŠ 2012 6:13   7:14 34:64  12. 
M 3 HC Háje 
Praha
 15:8 11:7  14:8  13:6  MKŠ 2012  15:12 68:41  10  7. 
M 4 TJ Sokol 
Písek A
 9:13 12:7   28:10  14:7  12:15 MKŠ 2012 75:52  9. 

Mladší žačky 13.-18.

13.-18.
TJ Slavoj 
Tachov B
DHC 
Plzeň A
TJ Slavoj 
Tachov A
Sokol 
Vršovice
FK Hvězda 
Cheb
HK Slavia 
VŠ Plzeň
Skóre Body Pořadí
K 5 TJ Slavoj 
Tachov B
MKŠ 2012  9:7  10:3 13:10  12:5   6:4 50:29  10  13. 
K 6 DHC 
Plzeň A
 7:9 MKŠ 2012  8:4  8:5  12:14  9:12 44:44  16. 
L 5 TJ Slavoj 
Tachov A
 3:10  4:8 MKŠ 2012 7:7   1:13  3:9 18:47  18. 
L 6 Sokol 
Vršovice
 10:13  5:8  7:7 MKŠ 2012 4:12   10:8 36:48  17. 
M 5 FK Hvězda 
Cheb
 5:12  14:12  13:1 12:4  MKŠ 2012  14:8 58:37  14. 
M 6 HK Slavia 
VŠ Plzeň
 4:6  12:9  9:3  8:10  8:14 MKŠ 2012 41:42  15. 

Mladší žačky 19.-22.

19.-22.
Handball Club 
Milevsko
SVČ Ledeč 
nad Sázavou
DHC Plzeň  B
TJ Sokol 
Kobylisy B
Skóre Body Pořadí
K 7 Handball Club 
Milevsko
MKŠ 2012  15:4  14:8  12:8 41:20  19. 
K 8 SVČ Ledeč 
nad Sázavou
 4:15 MKŠ 2012 9:8   2:5 15:28  21. 
L 7 DHC Plzeň  B  8:14  8:9 MKŠ 2012  3:10 19:33  22. 
M 7 TJ Sokol 
Kobylisy B
8:12   5:2  10:3 MKŠ 2012 23:17  20. 

Mladší žákyně (o umístění)

o
umístění





Skóre Body Pořadí
  MKŠ 2012                
    MKŠ 2012              
      MKŠ 2012            
        MKŠ 2012          
          MKŠ 2012        
            MKŠ 2012      

 

Listina střelkyň

Jméno

Družstvo

Kategorie

1.den

2.den

3.den

Celkem

Adameková Eliška

Astra

mladší

 

35

2

37

Alblová Zuzana

Astra

mladší

 

1

 

1

Beránková Tereza

Astra

mladší

 

1

 

1

Fejtová Sabina

Astra

mladší

 

9

2

11

Fortelková Kristýna

Astra

mladší

 

9

1

10

Hřebíková Marie

Astra

mladší

 

22

1

23

Jáchymová Olga

Astra

mladší

 

2

 

2

Koláčková Eliška

Astra

mladší

 

 

 

0

Skuhrovcová Hana

Astra

mladší

 

30

1

31

Strádová Vendula

Astra

mladší

 

6

 

6

Pospíšilová Gabriela

Astra

mladší

 

1

 

1

Leamer Jasmine

Astra

mladší

 

 

 

0

Drtinová Štěpánka

Sokol Vršovice

mladší

8

3

2

13

Škarohlídová Silvie

Sokol Vršovice

mladší

4

2

1

7

Baštová Kateřina

Sokol Vršovice

mladší

 

 

 

0

Baštová Veronika

Sokol Vršovice

mladší

9

3

3

15

Dobšová Michaela

Sokol Vršovice

mladší

11

7

3

21

Doubravová Denisa

Sokol Vršovice

mladší

 

1

1

2

Jiříková Nikola

Sokol Vršovice

mladší

13

2

 

15

Zemanová Sandra

Sokol Vršovice

mladší

 

 

 

0

Holánová Sára

Sokol Vršovice

mladší

 

 

 

0

Nováková Monika

Sokol Vršovice

mladší

3

1

 

4

Dřevová Marie

Sokol Vršovice

mladší

1

 

 

1

Stará Jůlie

Sokol Vršovice

mladší

 

 

 

0

Halamová Kristýna

Sokol Vršovice

mladší

1

1

 

2

Baumruková Eliška

DHC Plzeň B

mladší

7

1

 

8

Bezdičková Viktorie

DHC Plzeň B

mladší

2

 

 

2

Zaplatílková Natálie

DHC Plzeň B

mladší

1

 

 

1

Zídková Andrea

DHC Plzeň B

mladší

 

1

 

1

Wandlová Anna

DHC Plzeň B

mladší

5

 

3

8

Šerá Veronika

DHC Plzeň B

mladší

3

 

1

4

Klečková Magdaléna

DHC Plzeň B

mladší

 

 

 

0

Perglová Viktorie

DHC Plzeň B

mladší

22

13

3

38

Ciprová Anna

DHC Plzeň B

mladší

 

 

 

0

Hachová Monika

DHC Plzeň B

mladší

 

 

 

0

Mancellari Sára

DHC Plzeň B

mladší

1

 

 

1

Bažantová Martina

DHC Plzeň B

mladší

 

4

 

4

Bažantová Eva

DHC Plzeň B

mladší

 

 

1

1

Konderová Michaela

DHC Plzeň A

mladší

7

4

1

12

Košková Tereza

DHC Plzeň A

mladší

2

1

 

3

Růžičková Adéla

DHC Plzeň A

mladší

4

1

 

5

Hofírková Natálie

DHC Plzeň A

mladší

13

4

2

19

Polanková Markéta

DHC Plzeň A

mladší

5

8

1

14

Hýblová Ludmila

DHC Plzeň A

mladší

5

11

1

17

Langerová Nela

DHC Plzeň A

mladší

 

 

 

0

Čásová Karolína

DHC Plzeň A

mladší

1

1

 

2

Aichingerová Veronika

DHC Plzeň A

mladší

5

1

1

7

Vopatová Laura

DHC Plzeň A

mladší

4

4

 

8

Bourová Barbora

DHC Plzeň A

mladší

12

7

 

19

Pechová Veronika

DHC Plzeň A

mladší

4

3

 

7

TRÁVNÍČKOVÁ ELIŠKA

DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ

mladší

1

7

 

8

PETRÁKOVÁ TEREZA

DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ

mladší

 

 

 

0

KRAMLOVÁ EVA

DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ

mladší

1

2

2

5

ONDROUŠKOVÁ NIKOL

DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ

mladší

 

 

 

0

JIRÁNKOVÁ JOSEFÍNA

DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ

mladší

9

3

1

13

HUŠKOVÁ ZUZANA

DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ

mladší

 

 

 

0

DRAHORÁDOVÁ TEREZA

DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ

mladší

 

 

 

0

ANETA TŮMOVÁ

DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ

mladší

4

6

1

11

ŘÍHOVÁ JŮLIE

DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ

mladší

 

1

1

2

DUŠKOVÁ LUCIE

DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ

mladší

3

6

1

10

PECHLÁTOVÁ NELA

DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ

mladší

1

1

 

2

NECHANICKÁ TEREZA

DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ

mladší

 

 

1

1

GALIASKAROVÁ ALINA

DHC SLAVIA PRAHA ČERVENÝ

mladší

 

18

 

18

RACHOVÁ BARBORA

DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ

mladší

11

16

6

33

KNYTLOVÁ MICHAELA

DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ

mladší

5

4

1

10

HAVLINOVÁ ANEŽKA

DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ

mladší

8

9

1

18

KRÁLOVÁ KATEŘINA

DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ

mladší

6

1

 

7

DVOŘÁKOVÁ VERONIKA

DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ

mladší

7

4

2

13

MATĚJKOVÁ REGÍNA

DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ

mladší

23

16

3

42

BAČÁKOVÁ BARBORA

DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ

mladší

3

 

 

3

PEJŠOVÁ KAROLÍNA

DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ

mladší

5

4

 

9

MULLEROVÁ SANDRA

DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ

mladší

8

18

1

27

STAROSTOVÁ NATÁLIE

DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ

mladší

3

1

1

5

HOLEŇÁKOVÁ MELISA

DHC SLAVIA PRAHA MODRÝ

mladší

1

1

 

2

Pražáková Tereza

Hvězda Cheb

mladší

1

13

 

14

Slunéčková Leona

Hvězda Cheb

mladší

 

 

 

0

Šatrová Barbora

Hvězda Cheb

mladší

8

9

1

18

Jelínková Barbora

Hvězda Cheb

mladší

3

7

1

11

Matějovicová Klára

Hvězda Cheb

mladší

16

15

1

32

Hřivnová Sára

Hvězda Cheb

mladší

7

8

2

17

Dytrychová Michaela

Hvězda Cheb

mladší

3

3

 

6

Holotová Michaela

Hvězda Cheb

mladší

 

 

 

0

Gläsnerová Karolína

Hvězda Cheb

mladší

1

5

 

6

Sydora Olha

Hvězda Cheb

mladší

 

 

 

0

Knotková Karolína

Hvězda Cheb

mladší

 

 

 

0

Kerďová Kristýna

Hvězda Cheb

mladší

 

 

 

0

Korchová Andrea

Hvězda Cheb

mladší

 

 

 

0

Klímová Natálie

Jindřichův Hradec

mladší

0

1

 

1

Picková Viktorie

Jindřichův Hradec

mladší

2

1

 

3

Dvorská Amálka

Jindřichův Hradec

mladší

9

7

1

17

Camrdová Tereza 

Jindřichův Hradec

mladší

14

8

5

27

Mazánková Adéla

Jindřichův Hradec

mladší

18

12

7

37

Mátlová Leona

Jindřichův Hradec

mladší

6

4

7

17

Dvořáková Eliška

Jindřichův Hradec

mladší

10

4

2

16

Dobešová Anna

Jindřichův Hradec

mladší

13

4

1

18

Dvořáková Anna

Jindřichův Hradec

mladší

2

2

 

4

Vokušová Michaela

Jindřichův Hradec

mladší

3

3

 

6

Kubínová Barbora

Jindřichův Hradec

mladší

5

2

 

7

Kryštofová Natálie (br.)

Sokol Kobylisy A

mladší

 

 

 

0

Preclíková Anna  (br.)

Sokol Kobylisy A

mladší

 

 

 

0

Dolanská Tereza

Sokol Kobylisy A

mladší

6

6

1

13

Havlíčková Berenika

Sokol Kobylisy A

mladší

14

12

1

27

Chládková Nicol

Sokol Kobylisy A

mladší

4

3

 

7

Ešnerová Markéta

Sokol Kobylisy A

mladší

14

5

 

19

Jurčíková Adéla

Sokol Kobylisy A

mladší

13

11

1

25

Maršíková Lucie

Sokol Kobylisy A

mladší

3

5

1

9

Špidlenová Anna

Sokol Kobylisy A

mladší

6

8

1

15

Lazarevičová Maria

Sokol Kobylisy A

mladší

1

 

 

1

Vrbková Viktorie

Sokol Kobylisy A

mladší

14

13

 

27

Matušinská Natálie S.

Sokol Kobylisy A

mladší

 

 

 

0

Kryštofová Natálie (br.)

Sokol Kobylisy B

mladší

 

 

 

0

Preclíková Anna  (br.)

Sokol Kobylisy B

mladší

 

 

 

0

Matušinská Natálie S.

Sokol Kobylisy B

mladší

6

5

2

13

Kozmíková Jůlie

Sokol Kobylisy B

mladší

2

7

 

9

Kolínová Simona

Sokol Kobylisy B

mladší

1

4

 

5

Balková Ema

Sokol Kobylisy B

mladší

2

3

1

6

Androníková Jůlie

Sokol Kobylisy B

mladší

 

 

 

0

Teplá Nicol

Sokol Kobylisy B

mladší

4

3

2

9

Vojtíšková Leontýna

Sokol Kobylisy B

mladší

4

3

 

7

Lazarevičová Maria

Sokol Kobylisy B

mladší

 

1

 

1

Dolanská Tereza

Sokol Kobylisy B

mladší

1

3

 

4

Ešnorová Markéta

Sokol Kobylisy B

mladší

 

 

 

0

Vrbková Vktorie 

Sokol Kobylisy B

mladší

 

 

 

0

Jurčíková Adéla

Sokol Kobylisy B

mladší

 

1

 

1

Tomková Patrície

Sokol Kobylisy B

mladší

 

 

 

0

Žebrová Karolína

Sokol Kobylisy B

mladší

 

 

 

0

Šestáková Veronika

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

 

 

 

0

Králíková Daniela

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

4

4

1

9

Sobotíková Natálie

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

7

8

1

16

Pavlíková Anna

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

 

 

 

0

Bílá Anna

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

13

3

3

19

Blahutová Klára

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

17

19

6

42

Rampová Claudia

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

8

3

 

11

Morávková Daniela

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

1

 

 

1

Buchtová Andrea

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

 

 

 

0

Placková Lucie

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

5

2

 

7

Hermanová Anna

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

 

 

 

0

Alaxinová Nikol

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

 

 

 

0

Chmelová Vanesa

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

 

 

 

0

Zdvihalová Lucie

TJ Sokol Lázně Kynžvart

mladší

 

 

 

0

Krejzová Aneta

SVČ Ledeč nad Sázavou

mladší

14

10

1

25

Beladová Martina

SVČ Ledeč nad Sázavou

mladší

 

 

 

0

Cudlínová Kateřina

SVČ Ledeč nad Sázavou

mladší

 

 

 

0

Nováková Kateřina

SVČ Ledeč nad Sázavou

mladší

4

1

 

5

Dobšovičová Tereza

SVČ Ledeč nad Sázavou

mladší

5

2

1

8

Hrabáňová Nela

SVČ Ledeč nad Sázavou

mladší

1

2

 

3

Eliášová Aneta

SVČ Ledeč nad Sázavou

mladší

 

 

 

0

Pešková Gabriela

SVČ Ledeč nad Sázavou

mladší

1

 

 

1

Smejkalová Andrea

SVČ Ledeč nad Sázavou

mladší

 

 

 

0

Vlastníková Kateřina

SVČ Ledeč nad Sázavou

mladší

1

 

 

1

Odvárková Tereza

SVČ Ledeč nad Sázavou

mladší

 

1

 

1

Kudrnová Julie

SVČ Ledeč nad Sázavou

mladší

 

 

 

0

Hubalová Ester

Handball Club Milevsko   

mladší

 

 

 

0

Řezáčová Monika

Handball Club Milevsko   

mladší

5

2

5

12

Matějková Veronika

Handball Club Milevsko   

mladší

2

1

 

3

Kozáková Tereza

Handball Club Milevsko   

mladší

9

13

1

23

Kreuzerová Barbora

Handball Club Milevsko   

mladší

1

 

 

1

Volfová Barbora

Handball Club Milevsko   

mladší

 

 

 

0

Koutníková Petra

Handball Club Milevsko   

mladší

 

 

 

0

Bočanová Martina

Handball Club Milevsko   

mladší

 

 

 

0

Koňáková Martina

Handball Club Milevsko   

mladší

 

1

 

1

Matějková Lenka

Handball Club Milevsko   

mladší

 

2

 

2

Kodadová Tereza

Handball Club Milevsko   

mladší

1

 

 

1

Tůmová Kateřina

Handball Club Milevsko   

mladší

2

2

 

4

Kodadová Michaela

Handball Club Milevsko   

mladší

 

 

 

0

Horažďovská Nela

Handball Club Milevsko   

mladší

18

8

6

32

Samcová Barbora

Handball Club Milevsko   

mladší

 

 

 

0

Čunátová Nela

Handball Club Milevsko   

mladší

6

1

1

8

Šálková Lucie

TJ Sokol Písek A

mladší

 

 

 

0

Flašková Barbora

TJ Sokol Písek A

mladší

16

12

1

29

Zajíčková Lucie

TJ Sokol Písek A

mladší

9

3

1

13

Kaššáková Michaela

TJ Sokol Písek A

mladší

19

19

5

43

Kuntová Markéta

TJ Sokol Písek A

mladší

 

 

 

0

Kousalová Lucie

TJ Sokol Písek A

mladší

1

5

 

6

Žižková Kateřina

TJ Sokol Písek A

mladší

2

2

2

6

Mžíková Václava

TJ Sokol Písek A

mladší

 

 

 

0

Svobodová Karolína

TJ Sokol Písek A

mladší

5

4

1

10

Piksová Eliška

TJ Sokol Písek A

mladší

11

7

2

20

Němcová Marie

TJ Sokol Písek A

mladší

1

4

2

7

Uhlíková Sandra

TJ Sokol Písek A

mladší

 

 

 

0

Zelenková Emma

TJ Sokol Písek B

mladší

2

1

2

5

Ťupová Stella

TJ Sokol Písek B

mladší

23

21

3

47

Kocová Anna

TJ Sokol Písek B

mladší

19

8

 

27

Petrášová Linda

TJ Sokol Písek B

mladší

9

6

6

21

Kolářová Antonie

TJ Sokol Písek B

mladší

3

2

 

5

Kuchtová Jana

TJ Sokol Písek B

mladší

1

 

 

1

Spazierová Barbora

TJ Sokol Písek B

mladší

 

 

 

0

Hejtmánková Aneta

TJ Sokol Písek B

mladší

 

 

 

0

Košťálová Karolína

TJ Sokol Písek B

mladší

4

3

1

8

Malcová Zuzana

TJ Sokol Písek B

mladší

7

3

 

10

Adámková Michaela

TJ Sokol Písek B

mladší

 

 

 

0

Bártová Lucie

TJ Sokol Písek B

mladší

2

 

2

4

Seidlová Barbora

TJ Sokol Písek B

mladší

3

2

4

9

Bártová Nela

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

 

 

 

0

Kovářová Markéta

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

5

7

1

13

Sulková Štépánka

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

1

6

 

7

Kotrbatá Veronika

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

7

6

2

15

Rottenbornová Tereza

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

 

1

2

3

Černá Kateřina 

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

2

 

1

3

Dixová Robin

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

1

 

 

1

Machová Eliška

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

 

 

 

0

Chovancová Eva

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

5

10

1

16

Krejbichová Marie

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

 

 

 

0

Lindauerová Katka

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

2

 

 

2

Bělohlavá Adéla

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

 

5

1

6

Bělohlavá Agáta

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

1

 

 

1

Reidlová Viktorie

HK SLAVIA VŠ PLZEŇ

mladší

 

 

 

0

Jankůjová Kateřina

HC Zlín

mladší

1

1

 

2

Masarová Monika

HC Zlín

mladší

11

11

 

22

Preissová Radana

HC Zlín

mladší

2

1

 

3

Stránská Tereza

HC Zlín

mladší

6

5

 

11

Elšíková Kateřina

HC Zlín

mladší

 

 

 

0

Vinterová Natálie

HC Zlín

mladší

1

 

 

1

Zelenická Anna

HC Zlín

mladší

 

 

 

0

Kunetová Eliška

HC Zlín

mladší

1

2

 

3

Bartoňová Tereza

HC Zlín

mladší

 

 

 

0

Brabcová Tereza

HC Zlín

mladší

7

6

2

15

Pospíšilová Vanda

HC Zlín

mladší

5

3

 

8

KNESLOVÁ KATEŘINA

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

 

 

 

0

NOVOTNÁ VERONIKA

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

 

 

 

0

ČECHOVÁ ANETA

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

 

2

1

3

BRTNÍKOVÁ KAMILA

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

1

1

 

2

BLÁHOVÁ ELIŠKA

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

2

1

 

3

BRABCOVÁ ADÉLA

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

14

21

15

50

JANKOVÁ ADÉLA

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

1

1

 

2

HEŘMÁNKOVÁ BARBORA

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

11

13

2

26

JANOUŠKOVÁ TEREZA

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

 

 

 

0

COUFALOVÁ ZUZANA

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

9

12

2

23

PAPÁČKOVÁ KATKA 

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

 

 

 

0

HEMBEROVÁ LUCIE

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

3

2

1

6

MINAŘÍKOVÁ NELA

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

1

 

 

1

SCHMIDTOVÁ ADÉLA

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

1

2

 

3

HAVLOVÁ EDITA

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

 

 

 

0

JELÍNKOVÁ MICHAELA 

DHK Slavoj Žirovnice 

mladší

 

 

 

0

Nejedlá Nela

TJ Slavoj Tachov A

mladší

6

1

 

7

Vršecká Vanesa

TJ Slavoj Tachov A

mladší

4

4

 

8

Joselevičová KROLÍNA

TJ Slavoj Tachov A

mladší

2

 

 

2

Sňozíková Karolíána

TJ Slavoj Tachov A

mladší

5

 

 

5

Siladi Viktorie

TJ Slavoj Tachov A

mladší

 

 

1

1

Francová Michaela

TJ Slavoj Tachov A

mladší

 

3

 

3

Nedvědová Pamela

TJ Slavoj Tachov A

mladší

 

 

 

0

Vlasáková Anna

TJ Slavoj Tachov A

mladší

4

2

1

7

Kubínová Vladimíra

TJ Slavoj Tachov A

mladší

 

 

 

0

Pecháčková Tereza

TJ Slavoj Tachov A

mladší

 

1

1

2

Velešíková Markéta

TJ Slavoj Tachov A

mladší

1

1

1

3

Merglová 'Barobora

TJ Slavoj Tachov B

mladší

6

1

 

7

Šperlová Magdalena

TJ Slavoj Tachov B

mladší

2

1

3

6

Burešopvá Julie

TJ Slavoj Tachov B

mladší

1

 

 

1

Hůdová Michaela

TJ Slavoj Tachov B

mladší

4

9

1

14

Bočanopvá Viktorie

TJ Slavoj Tachov B

mladší

20

15

2

37

Kocandová Tereza

TJ Slavoj Tachov B

mladší

1

4

2

7

Vysloužilová Kateřina

TJ Slavoj Tachov B

mladší

21

12

4

37

Radová Elen

TJ Slavoj Tachov B

mladší

3

1

 

4

Kašáková Kateřina

TJ Slavoj Tachov B

mladší

 

 

 

0

Hrabcová Natálie

TJ Slavoj Tachov B

mladší

1

 

 

1

Kollárová Veronika

HC Háje Praha

mladší

7

7

1

15

Jandová Klára

HC Háje Praha

mladší

1

4

1

6

Beroušková Tereza

HC Háje Praha

mladší

2

3

 

5

Karásková Kateřina

HC Háje Praha

mladší

9

2

1

12

Válová Adéla

HC Háje Praha

mladší

8

12

3

23

Koťová Karla

HC Háje Praha

mladší

2

3

 

5

Štěpánová Tereza

HC Háje Praha

mladší

 

 

 

0

Nekardová Terezie

HC Háje Praha

mladší

11

18

8

37

Weisová Terezie

HC Háje Praha

mladší

 

 

 

0

Hloušková Andrea

HC Háje Praha

mladší

 

 

 

0

Štěpánová Marika

HC Háje Praha

mladší

1

 

 

1

Komínková Tereza

HC Háje Praha

mladší

1

 

 

1

Bláhová Barbora

HC Háje Praha

mladší

1

2

 

3

Klecanová Tereza

HC Háje Praha

mladší

 

 

 

0

Spurná Ludmila

HC Háje Praha

mladší

 

 

 

0

Narovcová Agáta

HBC Strakonice 1921

mladší

 

 

 

0

Stranerová Nicola

HBC Strakonice 1921

mladší

2

 

1

3

Klejnová Apolena

HBC Strakonice 1922

mladší

1

 

 

1

Benešová Nikola

HBC Strakonice 1923

mladší

8

2

3

13

Andrlíková Eva

HBC Strakonice 1924

mladší

6

4

3

13

Harantová Eliška

HBC Strakonice 1925

mladší

 

 

 

0

Šulcová Nela

HBC Strakonice 1926

mladší

6

7

1

14

Remešová Ema

HBC Strakonice 1927

mladší

 

 

 

0

Soukupová Agáta

HBC Strakonice 1928

mladší