Ročník 2017

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2017

XXVI. ročníku turnaje se zúčastnil rekordní počet 78 družstev.
Celkem 825 hráček vstřelilo 5 907 gólů (nejsou započteny branky z kategorie Přípravka, kde se nehrálo na výsledky).
  • 25 družstev v kategorii mladších žaček (299 hráček oderhálo 118 utkání a vstřelilo 1 954 gól)
  • 17 družstev v kategorii minižačky 6+1 (196 hráček odehrálo 81 utkánía vstřelilo 954 gólů)
  • 24 družste v kategorii minižačky 4+1 (235 hráček odehrálo 108 utkání a vstřelilo 2 999 gólů)
  • 13 družstev v kategorii přípravka 4+1 (95 hráček, odehrálo se celkem 78 utkání)
Vítězem Superpoháru pro nejúspěšnější klub se stalo družstvo HBC Strakonice 1921.

Mladší žačky

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva) 
  1. DHK Slavoj Žirovnice (Lucie Hemberová)
  2. HBC Strakonice 1921 (Veronika Vávrová)
  3. DHC Slavia Praha červená (Alexandra Koubová)
  4. HC Zlín (Sarah Podškubková)
  5. FK Hvězda Cheb A (Natálie Váňová)
  6. DHC Slavia Praha modrá (Barbora Rachová)
  7. DHC Plzeň A (Adriana Šindelářová)
  8. SHK Veselí nad Moravou (Adriana Smetková)
  9. Házená Jindřichův Hradec (Tereza Paterová)
  10. TJ Astra Praha (Kristýna Honzíková)
  11. Slavoj Tachov (Vysloužilová Kateřina)
  12. HK Spartak Ústí nad Labem (Valentýna Schullerová)
  13. TJ Sokol Písek (Gabriela Hachová)
  14. Sokol Kobylisy II A (Anna Vaňousová)
  15. HC Háje Praha (Hedvika Zbořilová)
  16. Handball Club Milevsko (Ester Hubalová)
  17. Jiskra Třeboň (Nikol Drnková)
  18. SVČ Ledeč nad Sázavou (Lucie Sochůrková)
  19. TJ Sokol Lázně Kynžvart (Andrea Buchtová)
  20. DHK Baník Most (Lucie Válečková)
  21. TJ Sokol Praha Vršovice (Anna Kantorová)
  22. HK Slavia VŠ Plzeň (Nela Bártová)
  23. DHC Plzeň B (Nela Egermajerová)
  24. Sokol Kobylisy II B (Zuzana Čapková)
  25. FK Hvězda Cheb B (Michaela Dytrychová)
Fair play: Sokol Kobylisy II B
Nejlepší hráčka: Adéla Brabcová (DHK Slavoj Žirovnice)
Nejlepší brankařka: Tereza Jurinová (DHK Baník Most)
Nejlepší střelkyně: Skácelová Marcela - 42 gólů (TJ Slavoj Tachov) 

Miniažačky 6+1

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva)  

  1. HBC Strakonice 1921 (Nikola Benešová)
  2. DHK Baník Most (Marie Čápová)
  3. TJ Sokol Písek A (Aneta Hejtmánková)
  4. DHC Slavia Praha I (Regina Matějková)
  5. HC Háje Praha A (Andrea Hloušková)
  6. Černí Andělé (Natálie Vostárková)
  7. Sokol Kobylisy II (Simona Kolínová)
  8. Slavoj Tachov (Michaela Hůďová)
  9. DHC Plzeň A (Markéta Polanková)
  10. DHK Slavoj Žirovnice (Adéla Schmidtová)
  11. Házená Jindřichův Hradec (Tereza Maxová)
  12. DHC Plzeň B (Eva Bažantová)
  13. Handball Club Milevsko (Tereza Kodadová)
  14. SVČ Ledeč nad Sázavou (Tereza Dobšovičová)
  15. DHC Slavia Praha II (Veronika Molnárová)
  16. TJ Sokol Písek B (Karolína Košťálová)
  17. HC Háje Praha B (Barbora Femiaková)
Fair play: DHC Plzeň B
Nejlepší hráčka: Eva Andrlíková (HBC Strakonice 1921)
Nejlepší brankařka: Nikol Ondroušková (DHC Slavia Praha I)
Nejlepší střelkyně: Viktorie Vrbková - 45 gólů (TJ Sokol Kobylisy II)

Minižačky 4+1
Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva)  
  1. DHC Plzeň A (Aneta Palečková)
  2. TJ Astra Praha A (Karolína Kleindienstová)
  3. FK Hvězda Cheb A (Kačka Brejchová)
  4. DHC Plzeň B (Tereza Vaicová)
  5. HBC Strakonice 1921 (Andrea Koptová)
  6. HK Slavia VŠ Plzeň - Slávistické sovičky (Eliška Kovářová)
  7. DHC Plzeň C (Andrea Skrziszowská)
  8. DHK Slavoj Žirovnice (Simona Dušková)
  9. Slavoj Tachov A (Veronika Márová)
  10. Sokol Kobylisy II (Zuzana Kozmíková)
  11. TJ Baník Meziboří (Kateřina Dvořáková)
  12. Černí Andělé (Ema Jindřichová)
  13. DHK Baník Most (Sára Nedvědová)
  14. TJ Astra Praha B (Kristýna Kopecká)
  15. Mostečtí Andílci (Alice Purmenská)
  16. Handball Club Milevsko (Stela Koňáková)
  17. DHC Plzeň D (Anežka Dostálová)
  18. TJ Sokol Lázně Kynžvart (Markéta Konigová)
  19. DHC Slavia Praha (Klára Pospíšilová)
  20. FK Hvězda Cheb B (Agáta Bubancová)
  21. TJ Sokol Písek (Barbora Žižková)
  22. HC Háje Praha (Lucka Kosařová)
  23. Slavoj Tachov B (Knápková Linda)
  24. DHC Plzeň E (Bětka Poskočilová)
Nejlepší hráčka: Petra Mihalová (Astra Praha A)
Nejlepší brankařka: Adéla Chvátalová (DHC Plzeň A)
Nejlepší střelkyně: Péťa Mihalová - 94 gólů (Astra Praha A)

Přípravka 

Zúčastněná družstva a jejich nejlepší hráčky: 

  • Lvíčata (DHC Plzeň) - Eliška Hazdrová
  • Berušky (DHC Plzeň) - Kateřina Rybová
  • Příšerky s.r.o. (DHC Plzeň) - Nikol Egermajerová
  • Sluníčka (DHC Plzeň) - Eliška Čardová
  • Černí Andílci (DHK Baník Most) - Michella Beláňová
  • Hvězdičky ( FK Hvězda Cheb) - Anna Holá
  • Žabky (HC Háje Praha) - Lucie Klímová
  • Žirafy (TJ Sokol Písek) - Barbora Rokůsková
  • Žirafčata (TJ Sokol Písek) - Barbora Kolářová
  • Slávistické sovičky (HK Slavia VŠ Plzeň) - Josefína Rogozov
  • Černé Pumy (SVČ Ledeč n.Sázavou) - Agáta Janáková
  • Dračice (DHC Slavia Praha) - Kačka Kubánková
  • Tygřice (DHC Slavia Praha) - Venuška Hanušová
Nejmladší účastnice: Barbora Pešková - Černé pumy (Ledeč) - nar. 23. 6. 2012