Ročník 2016

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2016

Jubilejního XXV. ročníku turnaje se zúčastnil rekordní počet 77 družstev.
Celkem 808 hráček vstřelilo 5 936 gólů (nejsou započteny branky z kategorie Přípravka, kde se poprvé nehrálo na výsledky.
  • 23 družstev v kategorii mladších žaček (263 hráček odehrálo 101 utkání a vstřelilo 1694 gólů)
  • 21 družstev v kategorii minižačky 6+1 (250 hráček odehrálo 105 utkání a vstřelilo 1703 gólů)
  • 23 družstev v kategorii minižačky 4+1 (196 hráček odehrálo 121 utkání a vstřelilo 2 539 gólů)
  • 10 družstev v kategorii přípravka 4+1 (99 hráček, odehrálo se celkem 45 utkání)
Vítězem Superpoháru pro nejúspěšnější klub se stalo družstvo Junior Zlín.

Mladší žačky 

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva)  

  1. TJ Tatran Bohunice (Michaela Musilová)
  2. DHC Slavia Praha A (Veronika Holečková)
  3. HC CheLK A (Tereza Michalcová)
  4. HBC Strakonice 1921 (Kateřina Drábová)
  5. DHC Plzeň A (Julie Dubská)
  6. DHK Slavoj Žirovnice (Zuzana Coufalová)
  7. Sokol Písek A (Sára Valvodová)
  8. Sokol Kobylisy II A (Adina Kargerová)
  9. HC Háje Praha (Klára Novotná)
  10. TJ Házená Jindřichův Hradec (Sára Spurná)
  11. HK Slavia VŠ Plzeň (Helena Voráčková)
  12. HC Zlín B (Veronika Pálková)
  13. Sokol Písek B (Gabriela Hachová)
  14. DHC Slavia Praha B (Adéla Čechurová)
  15. TJ Sokol Vršovice (Anežka Čermáková)
  16. HC Plzeň (Valérie Bláhová)
  17. DHK Baník Most (Sára Hojarová)
  18. Házená Třeboň (Justýna Janoušková)
  19. Astra Praha (Gábina Pošpíšilová)
  20. DHC Plzeň B (Lucie Benešová)
  21. Sokol Kobylisy II B (Zuzana Mihulová)
  22. Handball Club Milevsko (Tereza Doubková)
  23. HC CheLK B (Diana Prokopová)

Fair play: DHC Slavia Praha B

Nejlepší hráčka: Smějová Michaela (Tatran Bohunice )
Nejlepší brankařka: Malá Michaela (DHC Plzeň)
Nejlepší střelkyně: Coufalová Kristýna (DHK Slavoj Žirovnice)

Minižačky 6+1

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva) 

  1. DHK Slavoj Žirovnice (Kateřina Kneslová)
  2. HC Junior Zlín (Tereza Bořutová)
  3. DHK Baník Most (Anna Chaloupková)
  4. DHC Slavia Praha I (Adéla Kubánková)
  5. HBC Strakonice 1921 (Nicola Stranerová)
  6. Handball Club Milevsko (Tereza Kozáková)
  7. TJ Házená Jindřichův Hradec (Barbora Kubínová)
  8. FK Hvězda Cheb (Klára Matějovicová)
  9. Sokol Kobylisy II A (Berenika Havlíčková)
  10. Sokol Písek B (Stella Ťupová)
  11. HC Háje Praha (Adéla Válová)
  12. Sokol Písek A (Michaela Kašáková)
  13. Astra Praha (Eliška Adameková)
  14. HK Ivančice (Ema Kamencová)
  15. Sokol Kobylisy II B (Markéta Ešnerová)
  16. DHC Slavia Praha II (Viktorie Pejšová)
  17. DHC Plzeň (Markéta Polanková)
  18. TJ Sokol Lázně Kynžvart (Kristina Čučelová)
  19. HK Slavia VŠ Plzeň (Bára Bourová)
  20. Černí Andělé (Natálie Valoušková)
  21. SK Kuřim (Majda Janíková)

Fair play: SK Kuřim

Nejlepší hráčka: Brabcová Adéla (DHK Slavoj Žirovnice)
Nejlepší brankařka: Rafajová Denisa (HC Junior Zlín)
Nejlepší střelkyně: Kašáková Michaela (TJ Sokol Písek A)

Minižačky 4+1

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva) 

  1. HC Junior Zlín A (Pospíšilová Vanda)
  2. TJ Slavoj Tachov B (Bočanová Viktorie)
  3. DHK Baník Most (Buriánková Tereza)
  4. Astra Praha (Kleindienstová Karolína)
  5. DHC Plzeň B (Vopatová Laura)
  6. HBC Strakonice 1921 (Veitsová Tereza)
  7. TJ Slavoj Tachov A (Merglová Barbora)
  8. Sokol Kobylisy (Vojtíšková Valentýna)
  9. Handball Club Milevsko (Kreuzerová Bára)
  10. HC Háje Praha (Kačerovská Anna)
  11. Házená Jindřichův Hradec (Neidrová Barbora)
  12. SVČ Ledec nad Sázavou (Dobšovičová Tereza)
  13. DHC Plzeň A (Bažantová Eva)
  14. TJ Tatran Bohunice (Svobodová Monika)
  15. FK Hvězda Cheb (Spálovská Bára)
  16. HC Junior Zlín B (Rybníčková Emma)
  17. SK Kuřim B (Rozmahelová Eliška)
  18. SK Kuřim A (Němcová Kristýna)
  19. DHC Plzeň C (Nyklesová Natálie)
  20. Černí Andělé (Štefková Danila)
  21. DHC Slavia Praha (Krybusová Adéla)
  22. DHC Plzeň E (Budková Kateřina)
  23. DHC Plzeň D (Průchová Michaela)

Nejlepší hráčka: Švecová Nela (HBC Strakonice 1921)
Nejlepší brankařka: Bartoňová Terka (HC Junior Zlín A)
Nejlepší střelkyně: Masarová Monika (HC Junior Zlín A)

Přípravka

Zúčastněná družstva a jejich nejlepší hráčky 

  • Píšťalky (DHC Plzeň A) Hanzlíková Barbora
  • Míčci (DHC Plzeň B) Jungová Štěpánka
  • Černí Andílci (DHK Baník Most) Vozková Nikola
  • Hvězdičky ( FK Hvězda Cheb) Míšanková Adéla
  • Holky z Kosobud (Handball Club Milevsko) Stejskalová Simona
  • Příšerky (HC Háje Praha) Báštěcká Jůlie
  • Sokolky (Sokol Písek A) Hejlová Denisa
  • Lebedíny (Sokol Písek B) Kuchtová Tereza
  • Brokolice (TJ Sokol L.Kynžvart) Blažková Romana
  • Tygřice (Výběr Prahy) Háječková Laura

Nejmladší účastnice turnaje: Kamča Pražáková (HC Háje) - datum narození 27. 4. 2011