Ročník 2015

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2015

XXIV. ročníku turnaje se v roce 2015 zúčastnilo celkem 76 družstev.

Celkem 755 hráček vstřelilo 5578 gólů.
  • 6 družstev v kategorii starších žaček (76 hráček vstřelilo celkem 631 gólů)
  • 15 družstev v kategorii mladších žaček (191 hráček vstřelilo celkem 1 121 gólů)
  • 15 družstev v kategorii minižaček 6+1 (179 hráček vstřelilo celkem 885 gólů)
  • 24 družstev v kategorii minižaček 4+1 (180 hráček vstřelilo celkem 2 021 gólů)
  • 16 družstev v kategorii přípravka 4+1 (129 hráček vstřelilo celkem 920 gólů)
Vítězem Superpoháru pro nejúspěšnější klub se stalo družstvo Junior Zlín.

Starší žačky

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva) 

  1. DHC Plzeň A (Kristýna Křišťanová)
  2. HC Zlín A (Kateřina Gajdošíková)
  3. HC Háje Praha (Nikola Švihnosová)
  4. HC Zlín B (Johanka Šopíková)
  5. DHC Plzeň B (Lucie Kovářová)
  6. HC Plzeň (Kateřina Černíková)
Nejlepší hráčka: Natálie Mahďáková (HC Zlín 2001 A)
Nejlepší brankářka: Veronika Netrvalová (DHC Plzeň B)
Nejlepší střelkyně: Jana Klinkovská (HC Zlín 2001 B) 
Fair play: DHC Plzeň B

 

Mladší žačky

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva) 

  1. DHC Plzeň A (Bára Vaňková)
  2. HC Zlín 2002 (Karolína Boubalová)
  3. DHC Slavia Praha (Adéla Zimová)
  4. Sokol Kobylisy A (Ema Vítová)
  5. HC Háje Praha (Natálie Nekardová)
  6. TJ Házená Jindřichův Hradec (Tereza Kovářová)
  7. HC Zlín 2003 (Viktorie Boháčová)
  8. Chelk (Eliška Mišánková)
  9. TJ Sokol Praha Vršovice (Barbora Smetíková)
  10. HBC Strakonice 1921 (Kateřina Drábová)
  11. HK Slavia VŠ Plzeň (Markéta Panušková)
  12. Sokol Kobylisy B (Eliška Pourová)
  13. Astra Praha (Eliška Doležalová)
  14. DHC Plzeň B (Natálie Tomanová)
  15. DHK Slavoj Žirovnice (Vlaďka Raffová)
Nejlepší hráčka: Tereza Štěpáníková (Sokol Kobylisy)
Nejlepší brankářka: Michaela Malá (DHC Plzeň A)
Nejlepší střelkyně: Kristýna Coufalová (DHK Žirovnice) - 30 gólů 
Fair play: Sokol Kobylisy II 

 

Minižačky 6+1

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva)  

  1. TJ Házená Jindřichův Hradec (Barbora Heřmánková)
  2. HBC Strakonice 1921 (Veronika Vávrová)
  3. DHC Slavia Praha I (Alex Dietzscholdová)
  4. DHK Slavoj Žirovnice (Valentýna Hauserová)
  5. DHC Plzeň (Zuzana Říhanková)
  6. HC Junior Zlín (Valentýna Holíková)
  7. HC Háje Praha (Klára Jandová)
  8. DHK Baník Most (Adéla Mařínková)
  9. SVČ Ledeč nad Sázavou (Markéta Růžková)
  10. TJ Sokol Lázně Kynžvart (Kristýna Čučelová)
  11. Handball Club Milevsko (Horažďovská Nela)
  12. Chelk (Klára Matějovicová)
  13. DHC Slavia Praha II (Veronika Dvořáková)
  14. Sokol Písek (Lucie Šálková)
  15. Sokol Kobylisy (Markéta Nejedlá)

Nejlepší hráčka Barbora Plojharová ( Strakonice)
Nejlepší brankařka Klára Nikodémová (Strakonice)
Nejlepší střelkyně Brabcová Adéla (TJ Házená J. Hradec) 47 gólů
Fair play DHC Slavie Praha

Minižačky 4+1 

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva) 

  1. DHK Slavoj Žirovnice (Anetka Čechová)
  2. HC Junior Zlín A (Machalová Karolína)
  3. DHC Plzeň A (Veronika Nová)
  4. Astra Praha (Maruška Hřebíková)
  5. HC Junior Zlín B (Monika Majorová)
  6. HBC Strakonice 1921 (Agáta Soukupová)
  7. SK Kuřim A (Kateřina Leicherová)
  8. HC Háje Praha (Tereza Nekardová)
  9. Černí Andělé (Anna Chaloupková)
  10. TJ Házená Jindřichův Hradec (Anežka Bláhová)
  11. DHK Pardubice (Kristýna Fajtesková)
  12. Handball Club Milevsko (Tereza Kodadová)
  13. Slavoj Tachov A (Mája Šperlová)
  14. SK Kuřim B (Kateřina Sedláčková)
  15. Sokol Kobylisy II (Viktorie Vrbková)
  16. Slavoj Tachov C (Míša Hůďová)
  17. Slavoj Tachov B (Elenka Radová)
  18. Sokol Písek (Anna Kolová)
  19. DHC Slavia Praha (Daniela Starostová)
  20. DHC Plzeň B (Adéla Růžičková)
  21. DHC Plzeň C (Adéla Chvátalová)
  22. Ještěrky Chomutov (Eva Nováková)
  23. HK Slavia VŠ Plzeň (Markéta Kovářová)
  24. DHK Baník Most (Eliška Černá)
Nejlepší hráčka: Veronika Gabrhelová (Zlín A)
Nejlepší brankářka: Eliška Řádová (DHK Baník Most)
Nejlepší střelkyně: Viki Bočanová (Slavoj Tachov A) - 64 gólů
 

Přípravka 4+1

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva) 

  1. HBC Strakonice 1921 (Ema Remešová)
  2. Astra Praha (Pavlína Malantuková)
  3. Sokol Písek (Eliška Stehlíková)
  4. HC Junior Zlín (Tereza Luňáková)
  5. Výběr Prahy (Slavia + Kobylisy) (Tomková Patricie - Kobylisy)
  6. Chelk (Bára Spálovská)
  7. DHC Plzeň A (Nela Strnadová)
  8. HC Háje Praha (Nela Černá)
  9. DHK Baník Most (Anička Martinková)
  10. Černí Andělé (Eliška Havlíčková)
  11. SVČ Ledeč nad Sázavou (Nela Hrabáňová)
  12. TJ Sokol Lázně Kynžvart (Linda Baťková)
  13. DHC Plzeň B (Simona Krejčíková)
  14. Ještěrky Chomutov (Lucie Parthová)
  15. DHC Plzeň D (Kateřina Budková)
  16. DHC Plzeň C (Elen Nykodémová
Nejlepší hráčka: Nela Kračmanová (Sokol Písek) 
Nejlepší brankářka: Vendula Adamcová (DHK Baník Most)
Nejlepší střelkyně: Viktorie Pejšová (Výběr Prahy) - 69 gólů