Ročník 2014

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2014

XXIII. ročníku turnaje v roce 2014 se zúčastnilo celkem 55 družstev.

Celkem 531 hráček vstřelilo 4 406 gólů.
  • 16 družstev v kategorii mladších žaček (189 hráček vstřelilo celkem 1 455 gólů)
  • 12 družstev v kategorii minižaček 6+1 (140 hráček vstřelilo celkem 921 gólů)
  • 16 družstev v kategorii minižaček 4+1 (127 hráček vstřelilo celkem 1 198 gólů)
  • 10 družstev v kategorii přípravka 4+1 (76 hráček vstřelilo celkem 832 gólů)

Mladší žačky 

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva)

  1. HC Zlín (Kateřina Rozumová)
  2. DHC Slavia Praha (Martina Koudelková)
  3. HC Háje Praha (Nikola Gavláková)
  4. DHC Plzeň A (Pavlína Lásková)
  5. Slavoj Tachov (Adéla Abrahamová)
  6. TJ Sokol Praha Vršovice (Julie Trousilová)
  7. Astra Praha (Jana Richterová)
  8. HK Veselí nad Moravou (Barbora Grabcová)
  9. Sokol Písek (Lucie Vyoralová)
  10. HC Plzeň (Barbora Levorová)
  11. TJ Sokol Kobylisy II B (Tereza Štěpáníková)
  12. HK Slavia VŠ Plzeň (Adéla Bernhardová)
  13. DHC Plzeň B (Michaela Svobodová)
  14. DHK Baník Most (Kristina Vojtelová)
  15. TJ Sokol Kobylisy II A (Karolína Adamičková)
  16. TJ Sokol Velké Meziříčí (Lenka Pacalová)

Fair Play: DHC Plzeň B

Nejlepší střelkyně: 48 branek Kateřina Martinková, HC Háje
Nejlepší hráčka: Pavlína Kepková, DHC Plzeň
Nejlepší brankářka: Lucie Vyhnanovská, Astra Praha

Tip Šulc
Kateřina Roubalová HC Plzeň
Zuzana Benešová HC Plzeň

 

Minižačky 6+1 

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva)

  1. DHC Slavia Praha A (Karolína Nová)
  2. HC Junior Zlín (Gabriela Gabrhelová)
  3. DHK Slavoj Žirovnice (Petra Jelínková)
  4. Sokol Písek (Karolína Brůhová)
  5. HBC Strakonice (Adéla Čerková)
  6. TJ Sokol Kobylisy II (Lucie Škardová)
  7. DHK Baník Most (Eliška Schmiedová)
  8. HC Háje Praha (Jana Pražáková)
  9. DHC Plzeň (Natálie Rittichová)
  10. Slavoj Tachov (Tereza Jakubcová)
  11. DHC Slavia Praha B (Denisa Ondroušková)
  12. TJ Sokol Praha Vršovice (Klára Jarošová)

Fair Play: DHC Slavia Praha B

Nejlepší střelkyně: 70 branek Kristýna Coufalová, Žirovnice
Nejlepší hráčka: Veronika Holečková, Slavia Praha
Nejlepší brankářka: Anita Poláčková, HC Junior Zlín

 

Minižačky 4+1

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva) 

  1. TJ Házená Jindřichův Hradec A (Adéla Brabcová)
  2. DHK Slavoj Žirovnice (Eliška Ešnerová)
  3. DHC Plzeň A (Magdalena Komárková)
  4. Slavoj Tachov A (Eliška Bílá)
  5. DHC Plzeň B (Zuzana Říhánková)
  6. TJ Házená Jindřichův Hradec B (Monika Mischniková)
  7. Sokol Kobylisy II B (Anna Vaňousová)
  8. Astra Praha (Eliška Adameková)
  9. SVČ Ledeč nad Sázavou (Pavlína Pelůchová)
  10. Handball club Milevsko (Tereza Kozáková)
  11. HC Háje Praha (Adéla Váchová)
  12. Sokol Kobylisy II A (Berenika Havlíčková)
  13. Slavoj Tachov B (Zlata Cardová)
  14. Sokol Písek (Hana Kolářová)
  15. DHC Slavia Praha (Kim Boketta)
  16. DHK Baník Most (Viktorie Broďáni)

Nejlepší střelkyně: 74 branek Adéla Brabcová, Jindřichův Hradec A
Nejlepší hráčka: Julie Dubská, DHC Plzeň A
Nejlepší brankářka: Kateřina Douchová, Žirovnice

Tip Šulc
Markéta Růžková SVČ Ledeč nad Sázavou
Pavla Pelůchová SVČ Ledeč nad Sázavou
Sofie Krátká SVČ Ledeč nad Sázavou
Martina Brzoňová SVČ Ledeč nad Sázavou

 

Přípravka 4+1

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva)Přípravka 4+1 (2006 a mladší) Nejlepší hráčka družstva

  1. Sokol Písek (Stella Ťupová)
  2. DHK Baník Most (Eliška Řádová)
  3. HBC Strakonice 1921 (Nikola Benešová)
  4. HC Háje Praha (Adéla Válová)
  5. Slavoj Tachov (Anna Vlasáková)
  6. Astra Praha (Pavlína Malantuková)
  7. DHC Slavia Praha (Michaela Knytlová)
  8. DHC Plzeň C (Anna Tesařová)
  9. DHC Plzeň B (Adéla Růžičková)
  10. DHC Plzeň A (Sára Mancellari)

Nejlepší střelkyně: 61 branek Sabina Feitová, Astra Praha
Nejlepší hráčka: Kateřina Boříková, Baník Most
Nejlepší brankářka: Magdaléna Šperlová, Slavoj Tachov

Nejmladší účastnice: Lucie Rittichová 21. 2. 2009