Ročník 2013

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2013

XXII. ročníku turnaje v roce 2013 se zúčastnilo celkem 61 družstev 

Celkem 675 hráček vstřelilo 4 608 gólů. 

  • 24 družstev v kategorii mladších žaček (311 hráček vstřelilo celkem 1973 gólů)
  • 19 družstev v kategorii minižaček 6+1 (213 hráček vstřelilo 1330 gólů)
  • 12 družstev v kategorii minižaček 4+1 (100 hráček vstřelilo 819 gólů)
  • 6 družstev v kategorii přípravka 4+1 (51 hráček vstřelilo 486 gólů)

Mladší žačky

Pořadí Družstvo Hráčka
1 HC Háje Praha Kateřina Martínková
2 DHC Plzeň A Adéla Tomíšková
3 HK Veselí nad Moravou A Natálie Větříšková
4 Sokol Písek Regina Kržová
5 DHC Slavia Praha A Tereza Holečková
6 Astra Praha Adéla Jašková
7 HC Zlín 2001 Natka Mahďáková
8 SHK D-P Pardubice Míša Plírová
9 Sokol Vršovice Tereza Sauerová
10 HK Ivančice Adéla Škrdlová
11 Slavoj Žirovnice Tereza Krejčová
12 HK Veselí nad Moravou B Anna Janoušková
13 Sokol Kobylisy II ???
14 SKH Velká nad Veličkou ???
15 DHK Baník Most Petra Kohutová
16 SVČ Ledeč nad Sázavou ???
17 TJ Turnov Kristýna Brožová
18 Slavoj Tachov Johanka Kropáčová
19 HC Plzeň Eliška Maršálková
20 DHC Plzeň B Natálie Walterová
21 DHC Slavia Praha B Barbora Linhartová
22 TJ Sparta Kutná Hora Michaela Mořáková
23 TJ Sokol Velké  Meziříčí Tereza Pavlíčková
24 DHK Lokomotiva Liberec Denisa Holeňáková
Fair Play: DHC Plzeň B
Nejlepší střelkyně:  Alžběta Hynková, 42 branek
Nejlepší hráčka:  Kateřina Martinková, HC Háje  Praha

Nejlepší brankářka: Tereza Žáková, HK Veselí nad Moravou A

Minižačky 6+1

Pořadí Družstvo Hráčka
1 DHC Plzeň A Lucie Klementová
2 DHC Slavia Praha A Veronika Holečková
3 SKH Velká nad Veličkou Veronika Štipčáková
4 Sokol Kobylisy II A Markéta Bardonová
5 HK Ivančice Lucie Krejčíková
6 Sokol Písek A Kristýna Jermanová
7 TJ Házená Jindřichův Hradec Natálie Maxová
8 SHK D-P Pardubice Monika Slabá
9 Slavoj Tachov Denisa Vysloužilová
10 HC Háje Praha  Natálie Nekardová
11 KNS SK Plzeň Bolevec Kateřina Ponická
12 DHC Plzeň B Adéla Pitulová
13 HK Slavia VŠ Plzeň Anežka Dragounová
14 Sokol Kobylisy II B Štěpánka Zemanová
15 DHK Baník Most Adéla Scheithauerová
16 TJ Sparta KH - ZŠ Starý Kolín Adéla Gavlasová
17 DHC Slavia Praha B Tereza Vostárková
18 Sokol Písek B Sára Lafvodová
19 TJ Turnov Bára Kroupová
     
Fair play: DHC Slavia Praha B
Nejlepší střelkyně:  Lucie Vyoralová, Sokol Písek A, 62 gólů
Nejlepší hráčka: Barbora Vaňková, DHC Plzeň A
Nejlepší brankářka: Jana Bardonová, Sokol Kobylisy II

Minižačky 4+1

Pořadí Družstvo Hráčka
1 SHK D-P Pardubice A Viktorie Václavková
2 TJ Házená Jindřichův
Hradec
Adéla Brabcová
3 HK Ivančice Nikola Čožíková
4 DHC Plzeň Julie Dubská
5 TJ Slavoj Tachov Marcela Skácelová
6 Astra Praha Ann Koppová
7 Baník Most Eliška Jindřichová
8 Sokol Kobylisy II Anna Vaňovská
9 HC Háje Praha Adéla Váchová
10 KNS SK Plzeň -  Bolevec Natálie Skřivánková
11 TJ Turnov Anna Víšková
12 SHK D-P Pardubice B Niki Třetěnová
Nejlepší střelci:  Brabcová Adéla, Jindřichův Hradec, 67 branek
Nejlepší hráčka: Brabcová Adéla, Jindřichův Hradec
Nejlepší brankářka: Eberlová Kateřina, Baník Most

Přípravka 4+1

Pořadí Družstvo Hráčka
1 SKH Velká nad
  Veličkou
Aneta Šantavá
2 DHC Slavia Praha Sandra Müllerová
3 DHC Plzeň  Nela Egermajerová
4 Astra Praha Michaela Angerová
5 Sokol Kobylisy II Denisa Valdová
6 KNS SK Plzeň -
  Bolevec
Karolína Řehořová
     
Nejlepší střelkyně: Astra Praha, Adameková E., 67 gólů
Nejlepší hráčka: Šantavá Tereza, Velká nad Veličkou
Nejlepší brankářka: Šantavá Kristýna, SKH Velká nad Veličkou

Ostatní 

Tipšulc Jana Bindrová Slavoj
Žirovnice
Nejmladší účastnice Natálie Fuchsová TJ Turnov 4.4.2008
Štěpánka Vokurková KNS SK Plzeň Bolevec 6.12.2007
Julie Řežábková  Slavia Praha 15.3.2007
Kamila Taulová SKH Velká n. Veličkou 11.5.2006