Ročník 2012

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2012

5. - 7. 5. 2012

XXI. ročníku turnaje v roce 2012 se zúčastnilo celkem 60 družstev

Celkem 641 hráček vstřelilo 5 339 gólů.

  • 20 družstev v kategorii mladších žaček (257 hráček vstřelilo celkem 1955 gólů)
  • 21 družstev v kategorii minižaček 6+1 (233 hráček vstřelilo 1387 gólů)
  • 8 družstev v kategorii minižaček 4+1 (66 hráček vstřelilo 866 gólů)
  • 11 družstev v kategorii přípravka 4+1 (85 hráček vstřelilo 1131 gólů)

Mladší žačky

Pořadí Družstvo Hráčka
1 DHC Plzeň A Franzová Denisa
2 HC Háje Raková Květa
3 DHC Slavia Praha Vávrová Natálie
4 HK Veselí nad Moravou A Klimešová Alžběta
5 SKH Velká nad Veličkou Melichárková Barbora
6 HK Ivančice Krejčíková Bára
7 Sokol Písek Bicanová Agáta
8 TJ Sokol Kobylisy II Raková Míša
9 Sokol Praha Vršovice Hubáčková Andrea
10 Astra Praha A Martinovská Tereza
11 Slavoj Tachov Schneiderová Anna
12 SHK D-P Pardubice Voldánová Barbora
13 Spartak Ústí nad Labem Pejšková Karolína
14 HC Plzeň  Bílková Anna
15 DHC Plzeň B Beránková Veronika
16 Lokomotiva Cheb Dvořáková Veronika
17 DHK Baník Most Kluzáčková Tereza
18 Astra Praha B Jakšová Adéla
19 TJ Turnov Hrdinová Veronika
20 HK Veselí nad Moravou B Červenková Johana
Fair Play: Astra Praha B
Nejlepší střelkyně:  Slabá Klára, Astra Praha A, 56 gólů
Nejlepší hráčka:  Holečková Tereza, DHC Slavia Praha
Nejlepší brankářka:  Jiskrová Anna, DHC Plzeň A

Minižačky 6+1

Pořadí Družstvo Hráčka
1 HC Háje Praha A Kosařová Hana
2 DHC Slavia Praha A Obořilová Tereza
3 HK Ivančice Machalová Barbora
4 Astra Praha Vyhnanovská Lucie
5 DHC Plzeň Netrvalová Veronika
6 HC Plzeň Suková Denisa
7 DHK Slavoj Žirovnice Hrbková Bára
8 SKH Velká nad Veličkou Štipčáková Veronika
9 TJ Slavoj Tachov Burijanová Kateřina
10 SHK D-P Pardubice Voženílková Michaela
11 TJ Sokol Kobylisy II Vítová Ema
12 Sokol Písek A Vyoralová Lucie
13 SVČ Ledeč nad Sázavou Andrlová Michaela
14 KNS SK Plzeň Bolevec Havlíková Kristýna
15 HK Slavia VŠ Plzeň Dragounová Anežka
16 HSK Tygři Ústí nad Labem Pavliščáková Sára
17 Lokomotiva Cheb B Míšanková Eliška
18 Lokomotiva Cheb A Petrášková Anna
19 DHC Slavia Praha B ???
20 HC Háje Praha B Tulacová Natálie
21 Sokol Písek B ???
     
Fair play: HC Háje Praha B
Nejlepší střelkyně: Havlíková Kristýna, KNS SK Plzeň Bolevec, 52 gólů
Nejlepší hráčka: Svobodová Natálie, HK Ivančice
Nejlepší brankářka: Bučková Tereza, HK Ivančice

Minižačky 4+1

Pořadí Družstvo Hráčka
1 DHC Plzeň A Natálie Rittichová
2 KNS SK Plzeň Bolevec Johana Matoušková
3 DHC Plzeň B Anička Turková
4 TJ Sokol Kobylisy B Štěpánka Zemanová
5 TJ Sokol Kobylisy A Eliška Seidlová
6 SHK D-P Pardubice Lucie Hácová
7 DHK Baník Most Adéla Scheithauerová
8 SK Hudlice Bára Bantůňková
     
Nejlepší střelci:Nekolová Michaela,SK Plzeň Bolevec 78 golů
Nejlepší hráčka: Vaňková Barbora, DHC Plzeň A
Nejlepší brankářka: Malá Michaela, DHC Plzeň A

Přípravka 4+1

Pořadí Družstvo Hráčka
1 SKH Velká nad Veličkou Kristýna Kroková
2 DHK Baník Most Lada Straková
3 DHC Plzeň A Zuzana Říhánková
4 DHC Slavia Praha Saša Koubová
5 DHC Plzeň B Nela Egermajerová
6 TJ Slavoj Tachov Tereza Králová
7 SHK D-P Pardubice Pája Kočírová
8 TJ Sokol Kobylisy II Tereza Šedivá
9 Astra Praha Hana Skuhrovcová
10 Sokol Písek ???
11 HC Háje Praha Anna Skorunková
     
Nejlepší střelkyně:Magdalena Komárková DHC Plzeň A, 69 gólů
Nejlepší hráčka: Turčenová Kristýna, DHK Baník Most
Nejlepší brankářka: Šantavá Kristýna, SKH Velká nad Veličkou

Sluníčkový trojboj

Vítězné družstvo: DHC Plzeň A
Mladší žačky Vítěz Klub Výkon
Běh 2 x 15 m Tereza Šafaříková DHC Plzeň A 6.3 s
Pětiskok Denisa Franzová DHC Plzeň A 10.8 m
Hod míčem Tereza Kluzáčková DHK Baník Most 30.4 m
Vítězné družstvo: Žirovnice
Minižačky 6+1 Vítěz Klub Výkon
Běh 2 x 15 m Nikola Gavláková HC Háje Praha A 6.3 s
Pětiskok Sára Pavliščáková Tygři Ústí nad Labem 9.9 m
Hod míčem Kateřina Martínková HC Háje Praha A 27.3 m
Vítězné družstvo: Sokol Kobylisy II A
Minižačky 4+1 Vítěz Klub Výkon
Běh 2 x 15 m Johana Matoušková KNS SK Bolevec 7.2 m
Pětiskok Kája Adamíčková Sokol Kobylisy II 7.9 m
Hod míčem Jana Hornsteinerová DHC Plzeň A 19 m
Vítězné družstvo: Andělé Most
Přípravka 4+1 Vítěz Klub Výkon
Běh 2 x 15 m Kristýna Turčanová Andělé Most 7.2 m
Pětiskok Silvie Kolihová Slavoj Tachov 7.3 m
Hod míčem Magdaléna Komárková DHC Plzeň A 15.6 m