Ročník 2011

Ročník 2011

XX. ročníku turnaje v roce 2011 se zúčastnilo celkem 53 družstev: 16 družstev v kategorii mladších žaček, 17 družstev v kategorii minižaček 6+1, 13 družstev v kategorii minižaček 4+1, 7 družstev v kategorii přípravka.

 Mladší žačky

  Družstvo Hráčka
1 Slavie Praha A Kristýna Vacková
2 HC Háje Praha Lucie Říhová
3 Sokol Písek Sára Kovářová
4 Slavia VŠ Plzeň Veronika Galušková
5 DHC Plzeň 98 Pavla Šmídlová
6 DHC Plzeň 99 Tereza Eksteinová
7 SHK Dubina Polabiny Pardubice Kateřina Levajová
8 Astra Praha Michaela Richterová
9 Velká nad Veličkou Adriana Matovičová
10 HK Veselí nad Moravou Tereza Rybníkářová
11 Sokol Kobylisy A Aneta Novotná
12 Baník Most Tereza Kluzáčková
13 HC Plzeň Lucie Schneiderová
14 Sokol Vršovice Magda Dražanová
15 Spartak Ústí Pavlína Vajdová
16 Sokol Kobylisy B Lada Mošnová

 

Minižačky 6+1

  Družstvo Hráčka
1 Slavia Praha A Natálie Vávrová
2 HC Háje Praha A Nikola Gavláková
3 Sokol Písek A Aneta Machová
4 HK Veselí nad Moravou Tereza Žáková
5 TJ Kovofiniš Ledeč n.S. Terezie Sokotová
6 Astra Praha Lucie Vyhnanovská
7 Sokol Kobylisy II  Michaela Raková
8 SHK D-P Pardubice Míša Plívová
9 Slavoj Protivín Andrea Pisingerová
10 Slavia Praha B Nikola Řezáčová
11 DHC Plzeň OO Kristýna Křišťanová
12 TJ Turnov Lucie Nosková
13 Slavoj Tachov Adéla Abrahámová
14 DHC Plzeň 01 Natálie Walterová
15 HC Háje Praha B Tereza Krupková
16 HC Plzeň Eliška Maršálková
17 Sokol Písek B ???

Minižačky 4+1

  Družstvo Hráčka
1 TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou Veronika Zíková
2 Sokol Kobylisy II A Karolína Kdýrová
3 SKH Velká nad Veličkou Veronika Štipčáková
4 DHK Baník Most Adéla Stříšková
5 DHC Plzeň A Karolína Kliková
6 KNS Plzeň Bolevec A Alice Lišková
7 Astra Praha Adéla Bartáková
8 SHK Dubina Polabiny Pardubice Petra Sankotová
9 DHC Plzeň B Barbora Nosková
10 HK Veselí nad Moravou Tereza Rachfalská
11 KNS Plzeň Bolevec B Lucie Mašlová
12 Sokol Kobylisy II B Sofie Michaličková
13 DHC Slavia Praha Adéla Zimová

Přípravka 4+1

  Družstvo Hráčka
1 Velká nad Veličkou Karolína Matovičová
2 Háje Praha Klára Novotná
3 KNS Plzeň Bolevec Kateřina Kozáková
4 DHC Plzeň A Adéla Pitulová
5 Sokol Kobylisy II Eliška Seidlová
6 Sokol Písek Eliška Přibylová
7 DHC Plzeň B Pavel Pašek

 

Nejlepší jednotlivkyně

Hráčka Jméno Klub
Přípravka Trachtulcová Tereza Velká nad Veličkou
Mini 4 + 1 Kutáková Anna DHC Plzeň A
Mini 6 + 1 Klimešová Katka Veselí
Mladší žačky Galušková Veronika Slavia VŠ Plzeň
Střelkyně Jméno Klub
Přípravka Trachkulcová T.   90 gólů Velička
Mini 4 + 1 Štefánková N.    53 gólů Velička
Mini 6 + 1 Pisingerová Ája   39 gólů Protivín
Mladší žačky Richterová Míša   44gólů Astra Praha
Brankářka Jméno Klub
Přípravka Klímová Jana Háje Praha
Mini 4 + 1 Kdýrová Karolína Kobylisy A
Mini 6 + 1 Novotná Sabrina Háje Praha
Mladší žačky Zdarsová Staňa Pardubice

 

Ostatní

Střelba na plachtu
přípravka Písek
minižačky 4+1 Slavia Praha
minižačky 6 +1 Sokol Písek B
mladší žačky HC Plzeň
Fair Play
minižačky 6 +1 HC Háje Praha  B
mladší žačky HC Háje Praha
Nejmladší účastnice turnaje
Dianka Lukášová - ročník 2007 - DHC Plzeň B
Tip Šulc
nikdo nevyhrál!!!!!!