Ročník 2010

Ročník 2010

XIX. ročníku turnaje v roce 2010 se zúčastnilo celkem 51 družstev: 20 družstev v kategorii mladších žaček, 15 družstev v kategorii minižaček 6+1, 7 družstev v kategorii minižaček 4+1, 9 družstev v kategorii přípravka.

Mladší žačky

  Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1 Házená Jindřichův Hradec Jasanská Sabina
2 DHC Slavia Praha Rakovanová Zuzana
3 DHC Plzeň Šulcová Barbora
4 Sokol Písek A Morozová Šárka
5 DHK Uherské Hradiště Zemánková Tina
6 HC Hlučín Smejkalová Tereza
7 HC Plzeň Kůželová Silvie
8 HC Háje Praha Rácová Adéla
9 HK Decro Veselí nad Moravou Smetková Veronika
10 Slavoj Tachov Mrázová Alena
11 Astra Praha Dudková Sandra
12 Lokomotiva Cheb Buchlovská Michaela
13 SKH Velká nad Veličkou Šustková Jana
14 Sokol Kobylisy II Danielová Natálie
15 DHK Baník Most Charvátová Lucie
16 DHK Lokomotiva Liberec Macháčková Lucie
17 Sokol Velké Meziříčí Janečková Denisa
18 TJ Sokol Vršovice Gergišáková Patricie
19 SHK D-P Pardubice Lévaiová Kateřina
20 Sokol Písek B Kneblová Tereza

 

Minižačky 6+1

  Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1 HC Háje Praha Raková Květa
2 DHC Slavia Praha A Holečková Tereza
3 DHC Plzeň A Bušauerová Tereza
4 Slávie VŠ Plzeň Kučerová Petra
5 Sokol Písek  Velková Kateřina
6 HC Decro Veselí n. M. Klimešová Kateřina
7 Sokol Kobylisy II Soqessa Karla
8 HC Plzeň Bílková Anna
9 Astra Praha Čížková Adéla
10 SHK D-P Pardubice Šmahelová Edita
11 Slavoj Protivín Pisiligerová Andrea
12 DHC Slavia Praha B Řezáčová Karin
13 DHC Plzeň B Šmrhová Anna
14 Slavoj Tachov Kropáčová Johanka
15 Lokomotiva Cheb Dvořáková Veronika

 

Minižačky 4+1

  Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1 Sokol Písek Anežka Kuntová
2 Sokol Kobylisy II Barbora Brokešová
3 DHK Baník Most Eliška Trolerová
4 Astra Praha Veronika Kaiserová
5 DHC Plzeň Sára Kantnerová
6 HC Decro Veselí nad Moravou Roman Ivánek
7 HC Háje Praha Jana Protivová

 

Přípravka 4+1

  Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1 DHC Slavia Praha Veronika Holečková
2 DHK Baník Most Kačka Šilhavá
3 DHC Plzeň A Míša Malá
4 Sokol Kobylisy II A Šárka Toningerová
5 Háje - Liberec Julie Slavíčková
6 SHK D-P Pardubice Petra Sankotová
7 Sokol Kobylisy II B Tereza Štěpaniková
8 Sokol Písek Kristýna Jirmanová
9 DHC Plzeň B Matěj Touš

 

Nejlepší jednotlivkyně

Nejlepší jednotlivkyně
Hráčka Jméno Klub
Přípravka Kdyrová Karolína Sokol Kobylisy
Mini 4 + 1 Trollerová Eliška DHK Baník Most
Mini 6 + 1 Raková Květa Háje
Mladší žačky Jana Šustková Velká nad Veličkou
Střelkyně Jméno Klub
Přípravka Holečková Veronika DHC Slavia Praha
Mini 4 + 1 Kuntová Anežka Sokol Písek
Mini 6 + 1 Bušauerová Tereza DHC Plzeň
Mladší žačky Mrázová Alena Slavoj Tachov
Brankářka Jméno Klub
Přípravka Bardonová Jana Sokol Kobylisy
Mini 4 + 1 Kržová Regina Sokol Písek
Mini 6 + 1 Jiskrová Anna DHC Plzeň
Mladší žačky Krzikalová Tereza HC Hlučín

 

Ostatní

Střelba na plachtu
přípravka DHK Baník Most
minižačky 4+1 DHC Plzeň
minižačky 6 +1 HC Háje Praha
mladší žačky DHK Lokomotiva Liberec
Fair Play
minižačky 6 +1 DHC Slavia Praha A
mladší žačky Sokol Kobylisy
Nejmladší účastnice turnaje
Antonie Broncová 24. 10. 2004 DHC Plzeň

 

Tip Šulc
Jana Hornsteinerová DHC Plzeň
Natálie Walterová DHC Plzeň
Karolína Kliková DHC Plzeň
Sára Kantnerová DHC Plzeň
Michaela Tůmová Sokol Vršovice
Michaela Svobodová DHC Plzeň
Michaela Kotlanová DHC Plzeň
Barbora Dědourková Sokol Písek
Šárka Morozová Sokol Písek
Markéta Nekysová Sokol Písek A
Alexandra Merglová Sokol Písek A
Hana Jamburová Sokol Písek A