Ročník 2009

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2009

XVIII. ročníku turnaje v roce 2009 se zúčastnilo celkem 40 družstev: 19 družstev v kategorii mladších žaček, 10 družstev v kategorii minižaček 6+1 a 11 družstev v kategorii minižaček 4+1.

Mladší žačky

 

Mladší Družstvo Nejlepší hráčka
1 DHC Slávia Praha A Nikola Černochová
2 Sokol Kobylisy A Petra Šalounová
3 DHK Lokomotiva Liberec Pavla Novotná 
4 TJ Kordárna Velká n. V. Dáša Lukšíková
5 HC Háje Praha Michaela Pešková
6 HC Hlučín Tereza Smejkalová
7 HK Slávia VŠ Plzeň Eliška Dragounová
8 HBC Strakonice Barbora Uhlíková
9 31. ZŠ Plzeň Dominika Zachová
10 DHC Plzeň Pavla Šmídlová
11 SK HC Železárny Veselí Anna Balážová
12 HC Plzeň Markéta Jeřábková
13 DHC Slávia Praha B Kateřina Holečková
14 TJ Házená Jind. Hradec Hana Olšarová
15 Sokol Písek Tamara Gajovská
16 Sokol Vršovice Veronika Váchová
17 Sokol Kobylisy B Aneta Danielová
18 TJ Slavoj Tachov Nikola Mrázová
19 DHK Baník Most Veronika Parthová

 

Minižačky 6+1

6 + 1 Družstvo Nejlepší hráčka
1 HC Háje Praha A Andrea Gavláková
2 TJ Slavoj Tachov Markéta Vosecká
3 Sokol Kobylisy Kateřina Klausová
4 HC Háje Praha B Sabrina Novotná
5 SK HC Železárny Veselí Tereza Rybnikářová 
6 DHC Plzeň Tereza Bušauerová
7 TJ Astra ZMZ Praha Veronika Líbalová
8 HC Plzeň Katka Dresslerová
9 Sokol Písek Lucie Ouředníková
10 DHC Slavia Praha Josefina Issová

 

Minižačky 4+1

4 + 1 Družstvo Nejlepší hráčka
1 HC Hlučín Eliška Desortová
2 SK HC Železárny Veselí Alžběta Klimešová
3 TJ Sokol Vršovice Zuzana Benešová
4 TJ Sokol Kobylisy A Lucie Čepelová
5 Sokol Písek Kristýna Zobalová
6 31. ZŠ Plzeň Elisabet Ulčová
7 DHC Plzeň Karolína Denková
8 HC Háje Praha Terezka Krupková
9 DHK Baník Most B Daniela Uhlířová
10 DHK Baník Most A Kozáčková Tereza
11 TJ Sokol Kobylisy B Karolína Kdýrová

 

Nejlepší jednotlivkyně

Nejlepší hráčka turnaje
kategorie jméno klub
mini 4+1 Alžběta Klimešová SK HC Veselí
mini 6+1 Adéla Novotná Háje Praha A
mladší Jana Chlupová Sokol Kobylisy A
Nejlepší střelkyně turnaje
kategorie jméno klub
mini 4+1 Sokol Písek Kristýna Zobalová
mini 6+1 Markéta Vosecká Slavoj Tachov
mladší Michaela Pešková HC Háje Praha
Nejlepší brankářka turnaje
kategorie jméno klub
mini 4+1 Barbora Haspeklová Kobylisy
mini 6+1 Adéla Rácová Háje Praha A
mladší Dominika Švihorová HC Hlučín

 

Další vyhlašované kategorie

Cena Fair play

pro nejméně trestané družstvo

mini 6+1 DHC Slavia Praha
mladší SK HC Veselí nad Moravou

Střelba na plachtu

soutěž družstev v přesné střelbě

kategorie klub
mini 4+1 DHC Plzeň
mini 6+1 DHC Plzeň
mladší TJ Házená Jindřichův Hradec

TIP Šulc

tipovací soutěž

jméno klub kategorie
Alice Bočková Jindřichův Hradec mladší
Tereza Rýparová Jindřichův Hradec mladší
Nikola Dvořáková Jindřichův Hradec mladší
Anežka Hešová Jindřichův Hradec mladší
Andrea Marečková Velká nad Veličkou mladší
Karolína Prášková Velká nad Veličkou mladší
Dáša Lukšíková Velká nad Veličkou mladší
Kristýna Roubalová Slavia Praha A mladší
Kateřina Hrsinová Slavia Praha A mladší
Markéta Matějovská HBC Strakonice mladší
Lucie Skřivancová HBC Strakonice mladší
Simona Hynková HBC Strakonice mladší
Eliška Morávková HBC Strakonice mladší
Karolína Hájková HBC Strakonice mladší
Eva Havelcová HBC Strakonice mladší
Michaela Benešová HBC Strakonice mladší
Gabriela Vavřincová HBC Strakonice mladší
Michaela Hálová HBC Strakonice mladší
Michaela Řezáčová HBC Strakonice mladší
Jana Šustková Velká nad Veličkou mladší
Anežka Lukšíková Velká nad Veličkou mladší