Ročník 2008

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2008

XVII. ročníku turnaje se v roce 2009 zúčastnilo celkem 50 družstev. 19 družstev v kategorii mladších žaček, 13 družstev v kategorii minižaček 6+1, 10 družstev v kategorii minižaček 4+1 a 8 družstev v kategorii přípravka 4+1.

Mladší žačky

Pořadí

Družstvo

Nejlepší hráčka družstva

1.

Tylova Písek

Pravdová Dominika

2.

Sokol Písek

Kubíčková Klára

3.

Slavia Praha

Černochová Nikola

4.

HC Plzeň

Handlová Kristýna

5.

31. ZŠ Plzeň

Havelková Lucie

6.

SK HC Železárny Veselí n. M.

Mikesková Nikola

7.

Sokol Vršovice

Benešová Tereza

8.

Sokol Kobylisy II B

Franková Anna

9.

TJ Kordárna Velká nad Veličkou

Lukšíková Dagmar

10.

HC Háje Praha

Chýlová Barbora

11.

Sokol Kobylisy II A

Friesingerová Tereza

12.

DHK Lokomotiva Liberec

Novotná Pavlína

13.

HBC Strakonice

Křivancová Lucie

14.

HC Hlučín

Desortová Kristýna

15.

DHC Plzeň

Štěpánková Lucie

16.

DHK Baník Most

Gálová Lucie

17.

TJ Sokol Lázně Kynžvart

Buchlovská Míša

18.

Slavoj Tachov

Zušťáková Dáša

D

SHK D-P Pardubice

Jirásková Kateřina

  

Minižačky 6+1

Pořadí Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1. Sokol Kobylisy II Matoušková  Michaela
2. HC Háje Praha A Váchová Anna
3. Sokol Písek Křivoňáková Anna
4. DHC Slavia Praha Hurková Aneta
5. DHC Plzeň Randová Lucie
6. 31. ZŠ Plzeň Škopková Nikola
7. Astra Praha Hejkalová Eva
8. SK HC Železárny Veselí Durcová Dominika
9. HC Háje Praha B Rácová Adéla
10. HC Plzeň Fenclová Milena
11. TJ Slavoj Tachov Mrázová Alena
12. Tylova Písek Jakubovičová Lucie
D SHK D-P Pardubice Hofmanová Magdaléna

 

Minižačky 4+1

Pořadí Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1. ITS Uherské Hradiště Jagošová Aneta
2. HC Hlučín Mučková Hana
3. SHK D-P Pardubice Levajová Kateřina
4. Sokol Kobylisy  Novotná Natálie
5. DHK Lokomotiva Liberec Macháčková Lucie
6. DHC Slavia Praha Marvanová Róza
7. HC Háje Praha Petrová Zuzana
8. DHC Plzeň Kovářová Nina
9. Astra ZMZ Praha Prokešová Žofie
10. DHK  Baník Most Charvátová Lucie

 

Přípravka 4+1

Pořadí Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1. SK HC Železárny Veselí n. M. Rybníkářová Tereza
2. SHK D-P Pardubice Voldánová Barbora
3. DHC Plzeň Franková Julie
4. Sokol Kobylisy A Vítková Tereza
5. Sokol Vršovice Pleskačová Kája
6. Sokol Kobylisy B Raková Michaela
7. HC Háje Praha Kašová Zlatka
8. 31. ZŠ Plzeň Šestáková Barbora

 

Nejlepší jednotlivkyně

Mladší žačky

Nejlepší hráčka Markéta Jeřábková HC Plzeň
Nejlepší střelkyně Pavlína Novotná DHK Lokomotiva Liberec
Nejlepší brankářka Eliška Šibrová 31. ZŠ Plzeň

Minižačky 6 + 1

Nejlepší hráčka Kamila Kordovská Sokol Kobylisy II 
Nejlepší střelkyně Michaela Matoušková Sokol Kobylisy II 
Nejlepší brankářka Veronika Chládková DHC Slavia Praha

Minižačky 4 + 1

Nejlepší hráčka Natálie Novotná Sokol Kobylisy
Nejlepší střelkyně Hanka Mučková HC Hlučín
Nejlepší brankářka Natálie Brauchy Pardubice

Přípravka 4 + 1

Nejlepší hráčka Markéta Jirásková SHK D-P Pardubice
Nejlepší střelkyně Tereza Rybníkářová Veselí n. M.
Nejlepší brankářka Kateřina Černíková 31. ZŠ Plzeň

 

Ostatní vyhlašované kategorie

Fair play

Mladší žačky DHC Plzeň
Minižačky 6+1 HC Háje Praha B

Nejmladší účastnice turnaje

Julie Slavíčková HC Háje Praha

Soutěž v přesné střelbě

Mladší žačky DHC Slavia Praha
Minižačky 6 + 1 Sokol Kobylisy
Minižačky 4 + 1 DHK Lokomotiva Liberec
Přípravka 4 + 1 DHC Plzeň