Ročník 2007

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2007

XVI. ročníku turnaje v roce 2007 se zúčastnilo 35 družstev: 16 družstev v kategorii mladších žaček, 11 družstev v kategorii minižačky 6+1, 8 družstev v kategorii minižačky 4+1.

Mladší žačky

Pořadí Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1. Sokol Písek Nikola Procházková
2. 31. ZŠ Plzeň Daniela Götzová
3. HC Háje Praha A Eliška Novotná
4. HBC 1921 Strakonice Denisa Krejčová
5. HC Plzeň Andrea Vlachová
6. SK HC Veselí n. M. Gabriela Nygnýnová
7. DHC Plzeň Klára Melková
8. DHC Slavia Praha Alžběta Hujová
9. DHK Lokomotiva Liberec Michaela Hillebrandová
10. Sokol Kobylisy II A ??? Mikolásová
11. DHK Baník Most Alice Tichá
12. SHK D-P Pardubice Karolínová Mikolíšková
13. I. HC Wendy Mělník Magdalena Válová
14. HC Háje Praha B Andrea Frýdová
15. Sokol Kobylisy II B ??? Melichaříková
16. Plzeňské naděje Andrea Pošvářová

 

Minižačky 6+1

Pořadí Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1. DHC Slávia Praha A Kristýna Neubergová
2. Sokol Kobylisy II A Tereza Kunická
3. HC Plzeň Markéta Jeřábková
4. HBC 1921 Strakonice Barbora Uhlíková
5. SK HC Veselí nad Moravou Nikal Mikésková
6. HC Háje Praha A Michaela Pešková
7. Lokomotiva Cheb Michaela Buchlovská
8. Sokol Písek Sára Kovářová
9. SHK D-P Pardubice Adéla Pekárková
10. HC Háje Praha B Adéla Novotná
11. DHC Plzeň Sára Kašparová

 

Minižačky 4+1

Pořadí Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1. Sokol Vršovice Veronika Váchová
2. Sokol Lázně Kynžvart Kateřina Dubská
3. Sokol Kobylisy II A Karolína Reyttová
4. HC Háje Praha  Eliška Skřivanová
5. SHK D-P Pardubice Leontyna Pluhařová
6. DHC Plzeň Lucie Čonková
7. Sokol Kobylisy II B Natálie Novotná
8. 31. ZŠ Plzeň Nikola Škopková

 

Nejlepší jednotlivkyně

Mladší žačky
Nejlepší hráčka Michaela Boorová  Sokol Písek
Nejlepší střelkyně Pavlína Novotná Lokomotiva Liberec
Nejlepší brankářka Petra Kudláčková HC Háje Praha A
Minižačky 6 + 1
Nejlepší hráčka Kamila Kordovská Sokol Kobylisy II A
Nejlepší střelkyně Markéta Jeřábková HC Plzeň
Nejlepší brankářka Sára Kašparová DHC Plzeň
Minižačky 4 + 1
Nejlepší hráčka Andrea Gavláková HC Háje+A1
Nejlepší střelkyně Martina Daňková Sokol Kynžvart
Nejlepší brankářka Kateřina Klausová Sokol Kobylisy II B

 

Ostatní vyhlašované kategorie

Fair play

Mladší žačky DHC Slávia Praha A
Minižačky 6+1 DHC Slávia Praha B
Minižačky 4+1 Sokol Kobylisy B

Nejmladší účastnice turnaje

Barbora Voldánová Pardubice

Výtvarná soutěž

minižačky
Nikola Fidrová Kobylisy A
Lucka Skřivanová HC Háje (4+1)
Katka Maxová Kobylisy B
mladší žačky
Petra Kolářová Veselí n. M.
Vlaďka Pauříková Veselí n. M.
Pavla Hadašová HC Háje B
Kristýna Skuhrová DHC Plzeň
K. Novotná a M. Boorová Sokol Písek
Sylvie Bonczková Sokol Kobylisy A