Ročník 2006

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2006

XV. ročníku turnaje v roce 2006 se zúčastnilo celkem 42 družstev: 22 družstev v kategorii mladších žaček a 20 družstev v kategorii minižačky

Mladší žačky

Pořadí Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1. DHC Slávia Praha A Nicola Palasová
2. HC Háje Praha A Eliška Reichmannová
3. DHC Plzeň Adéla Benešová
4. Slavoj Protivín Jana Řežábková
5. HC Plzeň Petra Schuttová
6. Sokol Lázně Kynžvart Eliška Zívalová
7. Slavoj Tachov Míša Vrbová
8. DHC Slávia Praha B Michaela Brčáková
9. Sokol Vršovice Kateřina Chrzová
10. Plzeňské naděje Monika Janků, Jana Roubalová
11. Sokol Kobylisy A Adéla Syslová
12. Sokol Písek A Barbora Faitová
13. SŠKH D-P Pardubice Lucie Hrašová
14. HK Slávia VŠ Plzeň Kateřina Hrdinová
15. 31. ZŠ Plzeň Daniela Götzová
16. Sokol Chrudim Blanka Vlčková
17. ČZ Strakonice B Tereza Řezáčová
18. Lokomotiva Cheb Romana Benediktová
19. Sokol Kobylisy B Petra Nohejlová
20. ČZ Strakonice A Adéla Staňková
21. DHK Baník Most Barbora Kapounová
22. HC Háje Praha B Andrea Frýdová

 

Minižačky

Pořadí Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1. Sokol Písek A Dominika Pravdová
2. DHC Slávia Praha A Andrea Konfrštová
3. DHC Plzeň Markéta Fronková
4. HC Plzeň Markéta Jeřábková
5. Sokol Kobylisy A Natálie Luxemburková
6. HC Háje Praha A Markéta Majdáková
7. SK HC Železárny Veselí n. M. Petra Kolářová
8. Sokol Vršovice Dominika Moravcová
9. Lokomotiva Liberec Pavlína Novotná
10. SŠKH D-P Pardubice Kateřina Jirásková
11. 31. ZŠ Plzeň Andrea Pošvářová
12. Sokol Kobylisy B Týna Havlíčková
13. DHC Slávia Praha B Veronika Chládková
14. HC Háje Praha B Lenka Bílková
15. Tým Zelených Petra Drozdová
16. ČZ Strakonice Michaela Řezáčová
17. HK Slávia VŠ Plzeň Veronika Galušková
18. Kobylisy C Tereza Kunická
19. Sokol Písek B Bára Dědourková
20. Sokol Lázně Kynžvart Barbora Růžičková

 

Nejlepší jednotlivkyně

Mladší žačky

Nejlepší hráčka Nicola Palasová DHC Slávia Praha A
Nejlepší střelkyně Eliška Zívalová Sokol Lázně Kynžvart
Nejlepší brankářka Eva Vojtová Slavoj Protivín

Minižačky

Nejlepší hráčka Dominika Pravdová Sokol Písek A
Nejlepší střelkyně Pavlína Novotná DHK Loko Liberec
Nejlepší brankářka Eliška Šibrová DHC Plzeň

 

Ostatní vyhlašované kategorie

Nejmladší účastnice turnaje

Adriana Říhová Sokol Lázně Kynžvart

Nejlepší rozhodčí

Jakub Krafka

Osobnost turnaje

Jan Lang

 

Výtvarná soutěž

Jana Zuzáková Tachov
Tereza Kadeřábková Vršovice
Denisa Ráblová Háje Praha