Ročník 2005

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2005

XIV. ročníku turnaje v roce 2005 se zúčastnilo celkem 43 družstev: 21 družstev v kategorii mladší žačky, 22 družstev v kategorii minižačky.

Mladší žačky

Pořadí Klub Nejlepší hráčka družstva
1 DHC Slávia Praha A Königová Andrea
2 DHC Plzeň Vidršperková Kristýna
3 HC Háje Praha Petržílková Pavlína
4 Astra ZMZ Praha Vildová Tereza
5 Slavoj Tachov Rabová
6 TJ Turnov A Hadincová Markéta
7 Sokol Kobylisy B Kalfářová Lucie
8 Spartak Ústí n. L. Müllnerová Domča
9 Lokomotiva Liberec Weisenbilderová Martina
10 Slavoj Protivín Krejčová Denisa
11 Lázně Kynžvart Vondrášková Martina
12 DHC Slávia Praha B Košumberská Jana
13 Sokol Vršovice Moravcová Romana
14 31. ZŠ Plzeň Smoláková Lucie
15 SHK Pardubice Šumpichová
16 Sokol Kobylisy A Nohejlová Petra
17 Slávie VŠ Plzeň Galušková Dominika
18 Sokol Chrudim Křivánová Pavla
19 HC Wendy Mělník Hromádková Kristýna
20 Plzeňské naděje Rusňáková Magda
21 TJ Turnov B Melichová Lucie

 

Minižačky

Pořadí Klub Nejlepší hráčka družstva
1 DHC Slávia Praha A Jačková Eliška
2 Sokol Písek A Malá Veronika
3 Sokol Kobylisy A Mikulášová Veronika
4 HC Plzeň Schutová Petra
5 Sokol Písek B Černá Nikol
6 Sokol Vršovice Kadeřábková Tereza
7 31. ZŠ Plzeň Šibrová Eliška
8 DHK Baník Most Tichá Alice
9 DHC Plzeň Haberová Johana
10 Slavoj Tachov Popovová Šárka
11 HC Háje Praha Balcarová Anna
12 Sokol Písek C Voláková Niki
13 Lokomotiva Cheb Tesárková Pavla
14 Lokomotiva Liberec Koseiková Nikola
15 SHK Pardubice Hajnzová Aneta
16 Slávie Praha B Poskočilová Bětka
17 Sokol Kobylisy B Plichtová Radka
18 Plzeňské naděje Krajčíková Helena
19 České Budějovice Švecová Kateřina
20 HC Wendy Mělník Volprechtová Lucie
21 Tým Zelených Hanička Formanová
22 Kobylisy C Syslová Adéla

 

Nejlepší jednotlivkyně

Minižačky

Nejlepší hráčka Malá Veronika Sokol Písek A
Nejlepší brankářka Kemrová Magda DHK Baník Most
Nejlepší střelkyně Balcarová Anna HC Háje Praha

Mladší žačky

Nejlepší hráčka Vondrášková Martina Lázně Kynžvart
Nejlepší brankářka Buňatová Andrea HC Háje Praha
Nejlepší střelkyně Weisenbilderová Martina Lokomotiva Liberec

 

Ostatní vyhlašované kategorie

Osobnost turnaje

Hanka Hrubešová HC Háje Praha

Nejlepší rozhodčí

Petr Halada

Generál Hvězdné pěchoty

Michal Horák Sokol Písek B