Ročník 2004

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2004

XIII. ročníku turnaje v roce 2004 se zúčastnilo celkem 53 družstev: 27 družstev v kategorii mladší žačky a 26 družstev v kategorii minižačky.

Mladší žačky

Pořadí Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1. SHK Dubina - Polabiny Pardubice A Sekerková Tereza
2. TJ Lokomotiva Cheb Haladová Tereza
3. Sokol Písek Kupcová Markéta
4. Háje Praha A Veselková Zdena
5. DHC Slavia Praha A Macháčková Monika
6. TJ Jiskra Otrokovice Mašková Martina
7. HC Plzeň Šedivá Kateřina
8. TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart Čápová Helena
9. Astra ZMZ Praha Pítová Kateřina
10. Lokomotiva Liberec Kuhnová Tereza
11. Sokol Kobylisy A Kurčíková Veronika
12. ČZ Strakonice Krejčová Zuzana 
13. DHC Plzeň Nová Sandra
14. DHK Baník Most Šplechtová Marcela
15. 31. ZŠ Plzeň Vídršperková Kristýna
16. Sokol Chrudim Jinochová Bohdana
17. Prior Olomouc Beranová Markéta
18. Veselí nad Moravou Hozáková Veronika
19. Háje Praha B Kuchtová Renata
20. DHC Slavia Praha B Prchalová Anna
21. SHK Dubina - Polabiny Pardubice B Kalendová Nikola
22. Mariánské Lázně Hampejsová Anna
23. Sokol Vršovice Moravcová Romana
24. Slavoj Tachov Krejčová Jana
25. Sokol Kobylisy B Egliová Míša
26. Spartak Ústí nad Labem Lengyelová Veronika
27. Slávia VŠ Plzeň Petrušová Kateřina

Minižačky

Pořadí Družstvo Nejlepší hráčka družstva
1. DHC Slavia Praha A Šimáňová Kristýna
2. Sokol Písek B Kubičková Aneta
3. Slavoj Protivín Krejčová Denisa
4. TJ Turnov A Tomášoví Nikola
5. Slavoj Tachov Vrbová Michaela
6. HC Plzeň Bělochová Kateřina
7. Háje Praha A Janušová Petra
8. DHC Plzeň Krajčíková Natálie
9. DHC Slavia Praha B Néteková Theodora
10. Prior Olomouc Václavková Veronika
11. SHK Dubina - Polabiny Pardubice Šumpichová Aneta
12. 31. ZŠ Plzeň A Fronková Markéta
13. ČZ Strakonice Prechtlová Tereza 
14. TU Turnov B Melichová Lucie
15. TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart Volfová Kateřina
16. Sokol Vršovice Kadeřábková Tereza
17. Lokomotiva Cheb Benecdiktová Romana
18. Sokol Písek C Pošustová Kristýna
19. Sokol Kobylisy A Mikolášová Vendula
20. 31. ZŠ Plzeň B Planetová Magdalena
21. Sokol Písek A Kubičková Klára
22. Sokol Kobylisy B Smíšková Eliška
23. Háje Praha B Pešková Míša
24. Lokomotiva Liberec Kubečková Kája
25. Sokol Kobylisy C Vávrová Petra
26. Plzeňské naděje Haberová Anna

 

Nejlepší jednotlivkyně

MINI

nejlepší hráčka Aneta Kubičková Sokol Písek B
nelepší střelkyně Michaela Vrbová Slavoj Tachov
nejlepší brankářka Eva Vojtová Slavoj Protivín

MLADŠÍ

nejlepší hráčka Zuzana Kudrličková Sokol Písek
nelepší střelkyně Helena Čápová TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart
nejlepší brankářka Tereza Militká SHK Dubina - Polabiny Pardubice A

 

Ostatní vyhlašované kategorie

Nejmladší účastnice

Míša Buchlovská Lokomotiva Cheb

Osobnost turnaje

Milan Prokeš TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart

Nejlepší rozhodčí

Tomáš Kupsa