Ročník 2002

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2002

XI. ročníku turnaje se v roce 2002 zúčastnilo celkem 48 družstev: 24 družstev v kategorii mladší žačky a 24 družstev v kategorii minižačky.

Mladší žačky  

  1. HC Háje Praha A 
  2. SVŠ Interconex Plzeň
  3. Astra Praha
  4. HC Háje Praha B
  5. SK HC Veselí nad Moravou
  6. Slavie VŠ Plzeň
  7. Sokol Kobylisy A
  8. DHC Plzeň
  9. DHK Slavia Praha A
  10. Dubina Pardubice
  11. Sokol Písek
  12. HK Spartak Ústí nad Labem
  13. Sokol Vršovice
  14. TJ Turnov
  15. DHK Baník Most A
  16. Sokol Lázně Kynžvart
  17. HC Wendy Mělník
  18. HC Luby
  19. DHK Slavia Praha B
  20. Lokomotiva Cheb
  21. Jiskra Heřmanův Městec
  22. ČZ Strakonice
  23. DHK Baník Most B
  24. Sokol Kobylisy B

 

Minižačky

  1. HC Háje Praha A
  2. Slavia Praha A
  3. Sokol Písek
  4. Dubina Pardubice
  5. HC ITS Uherské Hradiště
  6. Lokomotiva Liberec
  7. Lokomotiva Mariánské Lázně
  8. DHK Baník Most
  9. Sokol Kobylisy A
  10. Slavie VŠ Plzeň
  11. DHC Plzeň A
  12. HC Háje Praha B
  13. SK HC Železárny Veselí nad Moravou
  14. Slavia Praha B
  15. Slavoj Tachov A
  16. ČZ Strakonice
  17. ZŠ Jeseník
  18. DHC Plzeň B
  19. Ústí nad Labem
  20. 31. ZŠ Plzeň
  21. Sokol Kobylisy B
  22. TJ Turnov
  23. Sokol Lázně Kynžvart
  24. Slavoj Tachov B

 

Nejlepší jednotlivkyně

Mladší žačky

 

Nejlepší hráčka:                       Nikola Kubešová (SVŠ Interconex Plzeň)

Nejlepší střelkyně:                   Michaela Smolíková (Sokol Vršovice)

Nejlepší brankářka:                 Lucie Belicová (HC Háje Praha A)

 

Minižačky

 

Nejlepší hráčka:                       Eliška Klimentová (HC ITS Uherské Hradiště)

Nejlepší střelkyně:                   Veronika Kurčíková (Sokol Kobylisy A)

Nejlepší brankářka:                 Kristýna Vídršperková (DHC Plzeň A)

 

Ostatní vyhlašované kategorie

Nejmladší účastnice

 

Kateřina Havlíčková (31. ZŠ Plzeň, narozená 20. 6. 1995)

Osobnost z řad trenérů a vedoucích

 

Lucka Christiánová (trenérka Lokomotivy Liberec)