Ročník 2018

Výsledky Memoriálu Karla Šulce 2018

XXVII. ročníku turanje se zúčastnilo v termínu 5. - 7. 5. 2018 celkem rekordních 81 družstev.
Celkem 782 hráček odehrálo 393 utkání a vstřelilo 4726 gólů (nejsou započteny branky z kategorie Přípravka a Mini 4+1 Amatér, kde se nehrálo na výsledky).
  • 22 družstev v kategorii mladších žaček (268 hráček odehrálo 111 utkání a vstřelilo 2234 gólů)
  • 21 družstev v kategorii minižačky 6+1 (223 hráček odehrálo 105 utkání a vstřelilo 1173 gólů)
  • 13 družstev v kategorii minižačky 4+1 Profi (105 hráček odehrálo 57 utkání a vstřelilo 1319 gólů)
  • 14 družstev v kategorii minižačky 4+1 Amatér (104 hráček odehrálo 65 utkání)
  • 11 družstev v kategorii přípravka 4+1 (82 hráček odehrálo 55 utkání)
Vítězem Superpoháru pro nejúspěšnější klub se stalo DHC Plzeň.

Mladší žačky

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva): 

  1. DHC Slavia Praha modrá (Barbora Bačáková
  2. DHK Slavoj Žirovnice (Zuzana Coufalová)
  3. HBC Strakonice 1921 (Tereza Veitsová)
  4. Házená Jindřichův Hradec (Adéla Mazánková)
  5. TJ Sokol Kobylisy A (Natálie Kryštofová)
  6. HC Zlín (Monika Masarová)
  7. HC Háje Praha (Terezie Nekardová)
  8. TJ Astra Praha (Eliška Koláčková)
  9. TJ Sokol Písek A (Eliška Piksová)
  10. TJ Sokol Písek B (Stella Ťupová)
  11. TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart (Daniela Králíková)
  12. DHC Slavia Praha červená (Alena Galiaskarová)
  13. TJ Slavoj Tachov B (Elen Radová)
  14. FK Hvězda Cheb (Barbora Jelínková)
  15. HK Slavia VŠ Plzeň (Robin Dixová)
  16. DHC Plzeň A (Bára Bourová)
  17. Sokol Vršovice (Veronika Baštářová)
  18. TJ Slavoj Tachov A (Anička Vlasáková)
  19. Handball Club Milevsko (Monika Řezáčová)
  20. TJ Sokol Kobylisy B (Anna Preclíková)
  21. SVČ Ledeč nad Sázavou (Agáta Kopicová)
  22. DHC Plzeň B (Anička Wandlová
Fair play: TJ Slavoj Tachov A
Nejlepší hráčka: Adéla Brabcová (DHK Slavoj Žirovnice)
Nejlepší střelkyně: Veronika Vávrová (HBC Strakonice 1921) - 56 gólů
Nejlepší brankářka: Agáta Nárovcová (HBC Strakonice 1921)

Minižačky 6+1

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva): 
  1. DHC Plzeň A (Majda Růžková)
  2. TJ Astra Praha (Natálie Nechvátalová)
  3. HBC Strakonice 1921 (Nela Švecová)
  4. DHC Slavia Praha I (Veronika Molnárová)
  5. Hvězdičky FK Hvězda Cheb (Vanessa Melková)
  6. DHK Slavoj Žirovnice (Eliška Mráčková)
  7. Házená Jindřichův Hradec (Amálka Brožová)
  8. HC Háje Praha (Bára Štěpánová)
  9. TJ Sokol Kobylisy II (Karolína Žebrová)
  10. HK Slavia VŠ Plzeň (Diana Krejčí)
  11. HC Junior Zlín A (Ella Pohunková)
  12. DHK Baník Most (Kateřina Dočekalová)
  13. DHC Plzeň B (Bára Kaucká)
  14. HC Junior Zlín B (Aneta Jozífková)
  15. TJ Sokol Písek B (Laura Ďurišová)
  16. TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart (Markéta Königová)
  17. TJ Slavoj Tachov (Aneta Bránská)
  18. DHC Slavia Praha II (Anička Hrabánková)
  19. Rafanky Házená Rokycany (Tereza Zíbalová)
  20. TJ Sokol Písek A (Anna Vlnová)
  21. Černí Andělé (Anna Martinková)
Fair play: Rafanky Házená Rokycany
Zvláštní cena Fair play: HC Junior Zlín A přiznal obdrženou branku za vyrovnaného stavu v rozhodujícím zápase. 
Nejlepší hráčka: Nela Šulcová (HBC Strakonice 1921)
Nejlepší střelkyně: Péťa Mihalová (TJ Astra Praha) - 48 gólů
Nejlepší brankářka: Adéla Chvátalová (DHC Plzeň)

Minižačky 4+1 Profi

Konečné pořadí (v závorce nejlepší hráčka družstva): 

  1.  TJ Astra Praha (Karolína Ludwig)
  2. DHC Plzeň černá (Štěpánka Jungová)
  3. HK Slavia VŠ Plzeň B (Justýna Hodková)
  4. Handball Club Milevsko (Blanka Volfová)
  5. DHK Slavoj Žirovnice (Anička Mráčková)
  6. DHC Plzeň červená (Veronika Baštářová)
  7. TJ Sokol Kobylisy II (Barbora Zelenková)
  8. HC Háje Praha (Simona Kantůrková)
  9. DHK Baník Most (Bára Hradková)
  10. SVČ Ledeč nad Sázavou (Nela Pytliková)
  11. HK Slavia VŠ Plzeň A (Josefína Rogozov)
  12. TJ Slavoj Tachov (Lucie Burešová)
  13. Hvězdičky Cheb (Štěpánka Rojkovičová)

Minižačky 4+1 Amatér

Zúčastněná družstva a jejich nejlepší hráčky: 
  •  Handball Club Milevsko (Kristýna Peterková)
  • HBC Strakonice 1921 (Jana Vrbová)
  • TJ Sokol Písek A (Anežka Pernerová)
  • TJ Sokol Písek B (Natálie Blovská)
  • DHC Slavia Praha (Lucie Pavlicová)
  • TJ Astra Praha (Barbora Kleindienstová)
  • DHK Baník Most (Eliška Hubáčková)
  • TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart (Majda Jadlovská)
  • Černí Andělé (Natálie Holcová)
  • Rokytky Házená Rokycany (Tereza Fabiánová)
  • HK Slavia VŠ Plzeň (Bára Hrabáková)
  • DHC Plzeň bílá (Kristýna Cvačková)
  • DHC Plzeň růžová (Daniela Svobodová)
  • Hvězdičky Cheb (Karolina Kunová)

Přípravka 4+1

  • Svišti z Milevska (Handball Club Milevsko) - Tereza Němečková
  • Stráčata (HBC Strakonice 1921) Adéla Fingerová
  • Čertice (DHK Baník Most) - Baruška Kulichová
  • Černí Andílci (DHK Baník Most) - Sára Pánovová
  • Dračice (DHC Slavia Praha) - Markéta Molnárová
  • Žirafy (TJ Sokol Písek) - Adéla Malečková
  • Rokytičky (Házená Rokycany) - Elenka Výborná
  •  Žabky (HC Háje Praha) - Jana Votavová
  • Vážky (TJ Sokol Kobylisy II) - Agáta Ryšavá
  • Divoženky (DHC Plzeň) - Tereza Škrdlíková
  • Příšerky s.r.o. (DHC Plzeň) - Natálka Dlesková

Nejmladší účastnice: Viktorie Štěpánková - 14. 2. 2013