XXVIII. ročník

28. ročník se uskuteční 4. - 6. 5. 2019 (sobota až pondělí).
Hrát se bude v kategoriích

  • Mladší žačky (2006 a mladší)
  • Minižačky 6+1 (2008 a mladší)
  • Minižačky 4+1 (2009 a 2010) - kategorie Amatér - bez výsledků 
  • Minižačky 4+1 (2009 a 2010 ) - kategorie Profi - s počítáním výsledků a o medaile
  • Přípravka 4+1 (2011 a mladší) - v této kategorii opět bez výsledků
Přihlášená družstva

Mladší žačky 

  1. HC Háje Praha I (startovné uhrazeno)
  2. HC Háje Praha II (startovné uhrazeno)
  3. Sokol Vršovice (startovné uhrazeno)
  4. HK Slavia VŠ Plzeň (startovní uhrazeno)
  5. TJ Sokol Lázně Kynžvart (startovné uhrazeno)
  6. TJ Astra Praha (startovné uhrazeno)
  7. HC Zlín A (startovné uhrazeno)
  8. HC Zlín B (startovné uhrazeno)
  9. TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou (startovné uhrazeno)
  10. FK Hvězda Cheb A (startovné uhrazeno)
  11. FK Hvězda Cheb B (startovné uhrazeno)
  12. HC Milevsko (startovné uhrazeno)
  13. DHC Slavia Praha I (startovné uhrazeno)
  14. DHC Slavia Praha II (startovné uhrazeno)
  15. HBC Strakonice 1921 (startovné uhrazeno)
  16. Házená Rokycany (startovné uhrazeno)
  17. Černí Andělé (startovné uhrazeno)
  18. DHK Baník Most (startovné uhrazeno)
  19. Jiskra Havlíčkův Brod (startovné uhrazeno)
  20. Sokol Písek A (startovné uhrazeno)
  21. Sokol Písek B (startovné uhrazeno)
  22. DHK Slavoj Žirovnice (startovné uhrazeno)
  23. Házená Jindřichův Hradec (startovné uhrazeno)
  24. Slavoj Tachov A (startovné uhrazeno)
  25. Slavoj Tachov B (startovné uhrazeno)
  26. DHK Zora Olomouc (startovné uhrazeno)
  27. TJ Sokol Kobylisy II černá (startovné uhrazeno)
  28. TJ Sokol Koylisy II žlutá (startovné uhrazeno)
  29. DHC Plzeň A
  30. DHC Plzeň B

Minižačky 6+1 

  1. Sokol Vršovice (startovné uhrazeno)
  2. TJ Sokol Lázně Kynžvart (startovné uhrazeno)
  3. TJ Astra Praha (startovné uhrazeno)
  4. HC Milevsko (startovné uhrazeno)
  5. FK Hvězda Cheb (startovné uhrazeno)
  6. DHC Slavia Praha I (startovné uhrazeno)
  7. DHC Slavia Praha II (startovné uhrazeno)
  8. HK Slavia VŠ Plzeň I (startovné uhrazeno)
  9. HK Slavia VŠ Plzeň II (startovné uhrazeno)
  10. Černí Andělé (startovné uhrazeno)
  11. DHK Baník Most (startovné uhrazeno)
  12. HBC Strakonice 1921 (startovné uhrazeno)
  13. Sokol Písek A (startovné uhrazeno)
  14. Sokol Písek B (startovné uhrazeno)
  15. Sokol Písek C (startovné uhrazeno)
  16. HC Háje Praha A (startovné uhrazeno)
  17. HC Háje Praha B (startovné uhrazeno)
  18. DHK Slavoj Žirovnice (startovné uhrazeno)
  19. Slavoj Tachov (startovné uhrazeno)
  20. Sokol Kobylisy II (startovné uhrazeno)
  21. DHC Plzeň

Minižačky 4+1 Profi

  1. TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou (startovné uhrazeno)
  2. HC Milevsko (startovné uhrazeno)
  3. DHC Slavia Praha (startovné uhrazeno)
  4. HK Slavia VŠ Plzeň (startovné uhrazeno)
  5. Házená Rokycany (startovné uhrazeno)
  6. TJ Astra Praha (startovné uhrazeno)
  7. HBC Strakonice 1921 (startovné uhrazeno)
  8. HC Háje Praha (startovné uhrazeno)
  9. Házená Jindřichův Hradec (startovné uhrazeno)
  10. DHC Plzeň

Minižačky 4+1 Amatér 

  1. TJ Sokol Lázně Kynžvart (startovné uhrazeno)
  2. FK Hvězda Cheb (startovné uhrazeno)
  3. DHC Slavia Praha (startovné uhrazeno)
  4. TJ Astra Praha (startovné uhrazeno)
  5. Černí Andělé (startovné uhrazeno)
  6. DHK Baník Most (startovné uhrazeno)
  7. HBC Strakonice 1921 (startovné uhrazeno)
  8. Sokol Písek (startovné uhrazeno)
  9. Black Angel´s (SK Strupčice)
  10. Slavoj Tachov (startovné uhrazeno)
  11. Sokol Kobylisy II (startovné uhrazeno)
  12. DHC Plzeň černá
  13. DHC Plzeň růžová

Přípravka 4+1 

  1. Ledňáčci (TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou) (startovné uhrazeno)
  2. Hvězdičky (FK Hvězda Cheb) (startovné uhrazeno)
  3. Milevské opičky (HC Milevsko) (startovné uhrazeno)
  4. Dračice (DHC Slavia Praha) (startovné uhrazeno)
  5. Raketoví bouráci (TJ Sokol Lázně Kynžvart) (startovné uhrazeno)
  6. Mostečenky (DHK Baník Most) (startovné uhrazeno)
  7. Andělky (DHK Baník Most) (startovné uhrazeno)
  8. Rumplíci (HBC Strakonice 1921) (startovné uhrazeno)
  9. Smajlíci (SK Strupčice)
  10. Sokol Písek I (startovné uhrazeno)
  11. Sokol Písek II (startovné uhrazeno)
  12. Žabky (HC Háje Praha) (startovné uhrazeno)
  13. Kobylky (Sokol Kobylisy II) (startovné uhrazeno)
  14. Příšerky s.r.o. (DHC Plzeň)
  15. Berušky (DHC Plzeň)